سرمربی: تیم فوتسال فرش‌آرا مصمم به صعود است

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم لیگ برتری فوتسال فرش‌آرای مشهد دیدار فردا ۲۸ بهمن ماه را تیم کوثر اصفهان سخت توصیف و بیان کرد: با این حال می‌خواهیم با کسب سه امتیاز بازی صعود خود را به دور بعد قطعی نموده و خیال خود را راحت کنیم.

مجید مرتضایی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: کوثر تیم سرسختی است زیرا در بازی دور رفت با این تیم گرچه فرش‌آرا با نتیجه چهار بر یک پیشی گرفته بود اما در نهایت به تساوی رضایت داد.

وی ادامه داد: برای دیدار فردا حسابی ویژه باز کرده‌ایم. ابراهیمی و بیضایی را به دلیل مصدومیت و رستمی را به دلیل محرومیت برای دیدار فردا مقابل تیم کوثر در اختیار نداریم. 

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرای مشهد گفت: امیدواریم با عملکرد عالی بازیکنان جایگزین بازیکنان مصدوم و محروم، سه امتیاز خارج از خانه را در مسابقه فردا بدست آوریم.

بازی تیمهای فرش‌آرای مشهد و کوثر فردا ساعت ۱۵ در اصفهان برگزار خواهد شد. بازی رفت این دو تیم روز دوازدهم دی ماه در مشهد با نتیجه تساوی چههار به چهار به پایان رسید.

تیم فرش‌آرا از مجموع ۹ بازی و کسب ۲۰ امتیاز در رتبه نخست و تیم کوثر با هشت امتیاز در رتبه پنجم گروه هفت تیمی خود قرار دارند.

تیمهای "گیتی‌پسند، مقاومت البرز، شهروند ساری، فردوس قم، شهید منصوری، اهورای بهبهان و کراپ الوند" در گروه الف و تیمهای "فرش‌آرای مشهد، مس سونگون، سن‌ایچ ساوه، حفاری خوزستان، کوثر اصفهان، ایمان سبز شیراز و راگا" در گروه ب رقابتهای لیگ برتر فوتسال حضور دارند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =