توهین‌کنندگان به رییس جمهوری همصدا با دشمن می‌شوند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه با اشاره به اینکه رسانه‌های بیگانه به دنبال تفرقه‌افکنی در کشور هستند، گفت: افرادی که به رییس جمهوری و دیگر مقامات توهین می‌کنند، ناخواسته با دشمن هم صدا می‌شوند.

فضل الله رنجبر روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: امروز جمهوری اسلامی ایران در شرایط حساسی قرار دارد و جبهه اسکتبار جهانی با تمام توان به جنگ اقتصادی با کشور برخاسته است.

وی با تاکید بر اینکه در این شرایط بیش از هر زمان دیگری به وحدت، آرامش و تلاش نیاز داریم، افزود: هر حرکتی که منجر به ایجاد یاس در جامعه شود و بوی تفرقه افکنی بدهد محکوم است.

فرماندار کرمانشاه توهین و شعار علیه رییس جمهوری را از جمله اقدامات تفرقه افکنانه خواند و گفت: چنین اقداماتی در روز ۲۲ بهمن که نماد اتحاد ایرانیان است، به هیچ عنوان قابل قبول و پسندیده نیست.

رنجبر افزود: چنین اقدامی نماد بارز آب در آسیاب دشمن ریختن و همصدایی با رسانه های بیگانه است که شبانه روز به دنبال زمین گیر کردن ایران اسلامی هستند.

وی با تاکید بر اینکه جامعه امروز بیش از هر زمانی به امیدآفرینی نیاز دارد، عنوان کرد: سر زدن چنین رفتارهایی اقدام علیه وحدت ملی و امیدآفرینی در جامعه محسوب می شود.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: با توهین به رییس جمهوری نه تنها هیچ مشکلی حل نمی‌شود بلکه می تواند مانعی برای حل کردن مسایل و پیشرفت کشور باشد.

رنجبر گفت: بدون شک افرادی که دلسوز نظام و کشور هستند باید برای حل کردن مشکلات در کنار دولت قرار گیرند و آن را یاری کنند.

در جریان راهپیمایی خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن، عده ای در یکی از استان های کشور در شعارهایی هنجارشکنانه به رییس جمهوری توهین کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها