رییس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی: طبق قانون هیچکس حق توهین ندارد

ارومیه- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آموزه‌های دین مبین اسلام و قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی، کسی حق توهین به دیگران به ویژه رییس جمهوری را ندارد.

حجت الاسلام سیدسلمان ذاکر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اهانت، ناپسندترین عمل در جامعه اسلامی بوده و اقدام بسیار ناپسندی است که نباید در جامعه نمود یابد.

وی با تاکید بر نظارت مسوولان اضافه کرد: عمل زشت و ناپسند اهانت و توهین در جامعه ما باید حذف شود و شاهد چنین اعمال زشتی نباشیم.

رییس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید رفتار، منش و اخلاق شهدا و از همه مهمتر اخلاق مقام معظم رهبری در جامعه نهادینه شود و الگوی جامعه باشد زیرا این اخلاق همان اخلاق اسلامی است.

حجت الاسلام ذاکر ادامه داد: اگر رفتار و سیره مقام معظم رهبری و شهدا در جامعه نهادینه نشود، باز هم شاهد برخی توهین‌ها و اهانت‌ها در جامعه خواهیم بود.

وی تاکید کرد: باید با وجود اختلافات فکری حفظ وحدت در جامعه را در اولویت داشته و دنباله‌رو راه شهدا باشیم.

به ‌گزارش ایرنا، در راهپیمایی خودرویی وموتوری ۲۲ بهمن امسال عده ای از یکی از استان های کشور شعارهای توهین علیه رییس جمهوری سردادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =