طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در دهگلان تشدید شد

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی دهگلان گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان با همکاری مردم و ماموران انتظامی تشدید شد.

سرهنگ یوسف درویشی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مشارکت و تعامل مردم با پلیس می تواند در حفظ، برقراری و ارتقا سطح امنیت، آرامش و آسایش در جامعه بسیار اثرگذار باشد.

وی اضافه کرد: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف برقراری نظم، و بالابردن احساس امنیت درشهروندان ،مبارزه باسارقان وفروشندگان مواد مخدر و کشف کالای قاچاق درشهرستان به اجرا گذاشته شد.

فرمانده انتظامی دهگلان گفت: با اشاره به دستگیری یک نفر سارق و با کشف ۱۴ فقره سرقت، اجرای طرح‌های مقابله‌ای با عاملان حمل و توزیع مواد مخدر بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان با انجام کار اطلاعاتی و عملیات های غافلگیرانه در سطح شهرستان موفق شدند یک نفر را دستگیر و یک کیلو و ۳۵۰ گرم مواد مخدر تریاک کشف کنند.

سرهنگ درویشی افزود: هر قدر این تعامل و همکاری بیشتر باشد پلیس نیز در حفظ و ارتقا سطح امنیت و آرامش در سطح جامعه بهتر و موفق تر عمل خواهند کرد.

وی اضافه کرد: از دیگر دستاوردهای اجرای این طرح دستگیری یک نفر دیگر سارق و کشف سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی و کشف ۱۴تن چوب قاچاق بود و متهمین ضمن تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی دهگلان گفت: پلمب ۲ واحد متخلف که مقررات صنفی را رعایت نکرده بودند و ۴ دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت متخلف که باعث برهم زدن نظم عمومی وسلب آسایش مردم می‌شدند، متوقف شدند.

وی افزود: نیروی انتظامی در برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف، خرده فروشان مواد مخدر، معتادان پرخطر و دستگیری کیف قاپان و سارقان بسیار جدی عمل می کند و این روند همچنان ادامه خواهد یافت.

سرهنگ درویشی اظهار داشت: پلیس بصورت شبانه روزی و با تمام توان و تجهیزات با مجرمان و متخلفان برخورد کرده و از شهروندان درخواست می کند هرگونه تخلف و جرم را از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

شهرستان دهگلان در ۳۵ کیلومتری شرق سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها