رییس دانشگاه ایلام: توهین به رییس‌جمهوری مغایر وحدت ملی است

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه ایلام گفت: توهین به رییس‌جمهوری در سالگرد پیروزی انقلاب جمهوری اسلامی ایران، موجب ایجاد شکاف در وحدت ملی و تفرقه در کشور می‌شود.

محمد علی اکبری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اهانت به رییس جمهوری بعنوان منتخب ملت در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یک اشتباه بزرگ به حساب می آید و تفرقه انگیزی در کشور را به دنبال دارد.

وی یادآور شد: نباید چنین رویه ای در جامعه به یک اصل تبدیل شود که گروهی با حاشیه امن و سوء استفاده از یک مراسم ملی به راحتی به منتخب مردم اهانت کنند و برخلاف منویات رهبر معظم انقلاب که همواره به حفظ اخلاق در کلام تاکید دارند حرکت کنند.

رییس دانشگاه ایلام، اقدام اهانت کنندگان به رییس جمهوری را نوعی ناشی گری سیاسی خواند و افزود: این حرکت از هر نوع نقد و ارزیابی به دور است و نوعی هنجار شکنی محسوب می شود.

علی اکبری تاکید کرد: توهین به رییس جمهوری در واقع سنت اشتباه برای رسیدن به اهداف گروهی خاص محسوب می شود که در مسیر انقلاب حرکت نخواهد کرد.

وی اضافه کرد: کشور و دولت در این شرایط از هر زمان دیگر به همدلی همه مردم و مسوولان نظام نیازمند است.

رییس دانشگاه ایلام گفت: شایسته است اهانت کنندگان و گروه های منتسب از این رفتار خود ابراز پشیمانی کرده و و هر چه زودتر دامن خود از این بدزبانی و اهانت های نابجا دور کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha