تصادف اتباع بیگانه غیرمجاز در محور خاش ۸ کشته برجا گذاشت

زاهدان_ ایرنا_ فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: بروز ۲ فقره تصادف خودروهای حامل اتباع بیگانه‌ غیرمجاز در راه ارتباطی خاش _ زاهدان هشت کشته و سه مجروح برجا گذاشت.

سرهنگ کشواد بهروزی‌زاده یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: نخستین حادثه بین پژو حامل اتباع بیگانه با یک دستگاه تیبا در محدوده میرآباد محور خاش - زاهدان رخ داد که براثر آن پنج نفر کشته و سه نفر مجروح شدند.

وی ادامه داد: همچنین در حادثه دیگری وانت تویوتا حامل اتباع بیگانه به علت سرعت زیاد در محدوده اسکل آباد محور خاش- زاهدان واژگون شد که براثر شدت حادثه سه نفر از سرنشینان آن جان‌خود را از دست دادند.

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان افزود: یکی از معضلات اصلی جاده ای سیستان و بلوچستان تصادف خودروهای حامل اتباع بیگانه غیرمجاز است که مخاطرات زیادی را به همراه دارد. 

قرارگرفتن استان سیستان و بلوچستان در همسایگی ۲ کشور افغانستان و پاکستان همواره مشکلات متعددی از جمله ورود اتباع بیگانه غیرمجاز، قاچاق موادمخدر، سوخت و کالا را برای این استان به همراه دارد.

انتقال اتباع بیگانه غیرمجاز و موادسوختی غیرمجاز با خودروهای تندرو و سرعت زیاد آنها در جاده های سیستان و بلوچستان سبب بروز حوادث جاده ای و به خطر افتادن جان رانندگان و سرنشینان خودروهای عبوری می شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha