حسینی: حرف‌هایی که در مورد پرسپولیس می‌زنند اذیت کننده است

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس‌گفت: حرف‌های عجیبی که برخی تیم‌ها در مورد پرسپولیس می‌زنند، اذیت کننده است.

به گزارش ایرنا؛ «سیدجلال حسینی» یکشنبه شب پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پیکان، اظهار داشت: امروز یکی از بازی‌های سخت را به برتری به پایان رساندیم، چرا که پیکان کار را برای همه تیم‌ها سخت کرده است. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز خوب کسب کنیم. پرتاب بلند هم یک تاکتیک است و همه تیم‌ها کار سختی برابر پیکان دارند.

وی در خصوص تمجید «فرزاد حاتمی» از عملکردش اظهار داشت: فرزاد مثل من قدیمی است. فوتبال شرایط خاص خودش را دارد و فردا یک روز دیگر است و امیدوارم بتوانیم کارمان را درست انجام دهیم و تیم را به بهترین شرایط برسانیم.

حسینی در خصوص مشکلات پرسپولیس‌، عنوان کرد: از قبل مشکلاتی بوده و دوستانی آمدند هرکاری خواستند انجام دادند و برخوردی هم با آنان نشد. مشکلات زیاد است و مسوولان باشگاه به بازیکنان قول پرداخت داده‌اند. هم اکنون ۲۰ درصد قراردادمان را گرفته‌ایم.

کاپیتان پرسپولیس در مورد تقابل با گل‌گهر نیز عنوان کرد: تیم‌های امیر قلعه‌نویی همواره خوب و قدرتمند هستند. بازی کردن در زمین این تیم دشوار است.

وی در خصوص اینکه مسوولان گل‌گهر معتقدند محرومیت «گادوین منشا» برای تضعیف این تیم در دیدار با پرسپولیس بوده است، گفت: این حرف‌هاست که همه را اذیت می‌کند. دوستان ابتدا به مسائل توجه کنند و سپس صحبت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار ورزش