مدافع پیکان: از کادر فنی به خاطر شکست برابر پرسپولیس عذرخواهی می‌کنیم

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: از کادر فنی پیکان به خاطر شکست برابر پسپولیس عذرخواهی می‌کنیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی این شکست را جبران کنیم.

به گزارش ایرنا، نادر محمدی پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: اوت‌های من امروز نتوانست برای تیم مفید باشد. به خاطر این شکست از کادر فنی عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم در مسابقات بعدی بتوانیم این نتیجه را جبران کنیم.

وی در واکنش به این پرسش که دروازه‌بان و بازیکنان پرسپولیس خودشان را برای این دیدار آماده کرده بودند، افزود: همین‌طور است. از طرفی در مسابقات قبلی ما این برخوردهایی که امروز صورت گرفت خطا نبود اما امروز داور بازی با صدا خطا اعلام می‌کرد. بهتر است کارشناسان داوری در مورد برخی صحنه‌ها نظر بدهند.

مدافع تیم فوتبال پیکان در خصوص اینکه آیا او این موضوع را تایید می‌کند که برخی اتفاقات به نفع پرسپولیس است، خاطرنشان کرد: به هیچ وجه این گونه نیست و این نظر شما است. من چنین نظری ندارم. من می‌گویم که در بازی‌های قبلی ما برخی صحنه‌ها را خطا اعلام نمی‌کردند اما این بازی این خطاها اعلام می‌شد که شاید درست بود. من تنها اوت پرتاب می‌کردم.

وی در مورد عملکرد پیکان در نیم فصل نخست گفت: لیگ را در ابتدا خوب شروع کردیم اما در سه چهار بازی اخیر بد نتیجه گرفتیم که امیدوارم در نیم فصل دوم جبران کنیم و جایگاه خوبی را برای پیکان به ارمغان بیاوریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار ورزش