حاتمی: سیدجلال خیلی بهتر از جوانان لیگ است

تهران- ایرنا- مهاجم باتجربه تیم فوتبال پیکان با تمجید از عملکرد «سیدجلال حسینی»، گفت: او خیلی بهتر از جوانان لیگ است و آن‌قدر فوتبال ما بازیکن جوان خوب ندارد که هنوز من و سیدجلال بازی می کنیم.

به گزارش ایرنا؛ «فرزاد حاتمی» یکشنبه شب پس از یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، اظهار داشت: این دیدار موقعیت‌های زیادی نداشت و پرسپولیس از یک فرصت خود استفاده کرد. ما یک بار توپ را به تیرک زدیم و چند موقعیت نصف و نیمه هم داشتیم.

وی در خصوص پرتاب‌های اوت بلند «نادر محمدی»، توضیح داد: او پرتاب‌های خوبی دارد که متاسفانه نتوانستیم استفاده کنیم. البته «حامد لک» هم بی‌دلیل فریاد می‌زد و داور هر صحنه‌ای را به سود پرسپولیس خطا می گرفت.

حاتمی گفت: اوت بلند خیلی هم بد نیست. همان تیمی که عرض زمین را کوچک کرد تا با اوت بلند نداشته باشیم، هفته گذشته با اوت به گل رسید.

وی در خصوص اینکه «سیدجلال حسینی» دروازه پرسپولیس را در دقیقه ۹۳ نجات داد، گفت: او چند هفته‌ای است عالی کار می کند و واقعا خیلی بهتر از جوانان لیگ است. آن‌قدر فوتبال ایران در سال‌های اخیر جوان خوب نداشته که هنوز من و سیدجلال بازی می‌کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =