عالیشاه: پرسپولیس روز به روز بهتر می‌شود

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما شرایط جدیدی را تجربه می‌کنیم اما مطمئن باشید شرایط این تیم روز به روز بهتر می‌شود.

به گزارش ایرنا، امید عالیشاه پس از پایان دیدار پرسپولیس و پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر که با برتری یک بر صفر سرخپوشان همراه بود، اظهار داشت: اینکه من پاس گل دادم فکر نمی‌کنم که زیاد اهمیت داشته باشد هر چند در آمارهای فردی تاثیر دارد. مهم‌ترین موضوع موفقیت پرسپولیس است که به آن رسیدیم.

وی در مورد اینکه تیمش در آستانه قهرمانی نیم فصل قرار دارد، افزود: بعد از لیگ فرسایشی که فصل قبل پشت سر گذاشتیم، بخشی از بازی‌ها مانند لیگ قهرمانان آسیا به این فصل منتقل شد و پس از آن نیز فینال آسیا و اتفاقاتی که در پی  آن رخ داد، شرایط جدیدی را  تجربه می‌کنیم. پرسپولیس روز به روز بهتر خواهد شد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: پس از بازی هم جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همراه مجید صدری و ابراهیم شکوری به رختکن آمدند و در مورد مسائل مالی صحبت‌هایی صورت گرفت. این موضوعی است که بین خودمان آن را حل خواهیم کرد.

وی در مورد برخورد اوت نادر محمدی با سر او گفت: ضربه محکمی به من برخورد کرد و پس از آن کمی سرگیجه داشتم. پس از آن هم جرات نمی‌کردم که از رو به رو مقابل اوت‌هایش بایستم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =