مدیرعامل باشگاه پیکان: با تارتار برنامه سه ساله داریم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پیکان با بیان اینکه به دنبال ارتقای برند پیکان در فوتبال هستیم، گفت: با مهدی تارتار برنامه سه ساله داریم و با او به روزهای بهتر از این فکر می‌کنیم.

به گزارش ایرنا، اکبر محمدی پس از شکست یک بر صفر تیمش در برابر پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی بود. به تیم خوب پرسپولیس تبریک می‌گویم. این آخرین بازی ما در نیم‌فصل اول بود. با توجه به هزینه کرد باشگاه پیکان به نظرم نتایج قابل قبولی داشتیم. البته می‌توانستیم بهتر باشیم. ما چهار پنالتی را از دست دادیم. به کادر فنی و بچه‌های تیم خسته نباشید می‌گویم. تیم را برای نیم فصل دوم تقویت خواهیم کرد. یک برنامه سه ساله داریم و در آینده به دنبال رتبه تک‌رقمی در جدول و نزدیک به سهمیه هستیم.

وی درباره نمایش پیکان مقابل سرخپوشان تهرانی خاطرنشان کرد: ۱۰۰درصد عملکردمان براساس بضاعت‌مان راضی‌کننده بود. ۲سه توپ به تیرک زدیم  و تفاوت ما در تجربه بازیکنان‌مان بود. بازیکنان جوان و زیر ۲۳ سال هم در خط هافبک و هم در خط حمله داریم. میانگین تیم ما زیر ۲۵ سال است. سعی می‌کنیم در نیم‌فصل دوم براساس برنامه‌های تارتار عملکرد بهتری داشته باشیم؛ به دنبال تقویت تیم هستیم. با تارتار برنامه سه ساله داریم به او به خاطر درگذشت مادر همسرش تسلیت می‌گویم. با او به روزهای بهتر از این فکر می‌کنیم. در والیبال هم شرایط خوبی داریم. تا الان هم حدود ۴۰ درصد از رقم قرارداد به اعضای تیم پرداخت شده و ان‌شاالله این مبلغ به زودی بیشتر هم می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره انتخابات فدراسیون فوتبال که روز دهم اسفندماه برگزار می‌شود هم گفت: چهار گزینه برای ریاست فدراسیون خودشان را آماده کرده‌اند و در بخش‌های مختلف باید مانند مسائل اقتصادی و ... برنامه‌های خودشان را ارائه بدهند. مسائل موجود در فیفا با حضور مدیریت جدید حل و فصل می‌شود و همه باید کمک کنند. امروز به کمک همه نیروهای فوتبال نیاز داریم. همه باید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ خودشان استفاده کنند. باشگاه‌های ما از نظر ساختاری و مالی وضعیت خوبی ندارند. ان‌شاالله فدراسیون جدید بتواند مشکلات را برطرف کند.

محمدی در پایان درباره عاقبت پرونده سعید واسعی اذعان داشت:‌ در مورد این پرونده بحثی نداریم. براساس رأی فدراسیون فوتبال، مشخص است چه اتفاقی افتاده و منتظر رأی کمیته استیناف هستیم. واقعاً بابت این مساله متأسفم. واسعی یک آینده بود، البته درب‌های مذاکره هنوز برایش باز است اما او و مدیر برنامه‌هایش بدترین راه ممکن را انتخاب کردند. از این بابت خیلی ناراحتم و امیدوارم تصمیم بهتری بگیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =