تارتار: داور تحت تاثیر نام پرسپولیس بود/فقط ۲ گل با پرتاب اوت زدیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: داور دیدار با پرسپولیس، تحت تاثیر نام حریف قرار داشت و با صدای بازیکنان پرسپولیس، هر برخوردی را در محوطه جریمه این تیم، خطا می‌گرفت.

به گزارش ایرنا، مهدی تارتار در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پیکان که در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با برتری یک بر صفر سرخ‌پوشان پایتخت پایان یافت، اظهار کرد: بازیکنان ما در دیدار امروز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند و شاهد مسابقه پایاپایی بودیم.

سرمربی پیکان تهران اضافه کرد: در نیمه نخست هر چند پرسپولیس مالکیت توپ را در اختیار داشت اما موقعیت گلزنی نداشت و موقعیت‌هایی که بازیکنان ما خلق کردند بسیار بهتر بود و متاسفانه به رغم این موقعیت‌ها، مسابقه را واگذار کردیم.

تارتار تأکید کرد: پیکان در خطوط مختلف از نظر کمیت دچار مشکل است و به طور حتم در فاصله بین نیم فصل اول و دوم باید تیم تقویت شود تا در نیم فصل دوم بهتر ظاهر شویم.  

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پیکان غیر از پرتاب اوت، تاکتیک دیگری مقابل حریفان خود دارد یا خیر گفت: به طور قطع تاکتیک‌های دیگری هم داشتیم و داریم و در این فصل فقط دو گل با پرتاب اوت به ثمر رساندیم و در ۱۳ گل دیگر پرتاب اوت نقشی نداشته است و بازی‌های خوبی را هم به نمایش گذاشتیم.

سرمربی پیکان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه به نظر می‌رسید داور مسابقه هر برخوردی در محوطه جریمه پرسپولیس را خطا به نفع این تیم می‌گرفت اظهار کرد: متاسفانه داور مسابقه تحت تاثیر نام حریف بود و هر توپی که می‌خواست خطرآفرین باشد، سوت می‌زد و امیدوارم تصمیماتش در محوطه جریمه حریف درست باشد. البته آقای عادل از داوران خوب و سالم فوتبال کشور ماست.

وی گفت: به نظر می‌رسید داور عمدتا با صدای بازیکن حریف سوت می‌زد و شاید ما اشتباه می‌کنیم زیرا عادل از داوران با کیفیت است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha