پیروزی دقیقه نودی آتالانتا و سقوط ویولا به رده شانزدهم

تهران- ایرنا- آتالانتا با شکست میزبان خود کالیاری ۴۰ امتیازی شد و بعد از ۲ هفته در سری آ به برتری رسید.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و دوم رقابت‌های سری آ ایتالیا با انجام ۲ بازی به صورت همزمان از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز (یکشنبه) به وقت تهران پیگیری شد که در مهمترین بازی آتالانتا به یک پیروزی سخت دست پیدا کرد.

شاگردان گاسپرینی در تیم آتالانتا به خانه کالیاری رفتند و موفق شدند میزبان خود را با تک گل لوییز موریل در دقیقه ۹۰ شکست دهند و با ۴۰ امتیاز در رده ششم جای گرفتند. نراتزوری برگامو در ۲ دیدار اخیرش در لیگ به برتری نرسیده بود و این برد آنها را دوباره در جرگه مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان قرار داد. کالیاری نیز با ۱۵ امتیاز در رده هجدهم قرار گرفت.

در دیگر بازی همزمان تیم فوتبال سامپدوریا با هدایت کلودیو رانیری موفق شد مانند دیدار رفت فیورنتینا را شکست دهد.

ابتدا در دقیقه ۳۱ کیتا بالده موفق شد تیم میزبان را در لوییجی فراریس پیش بیندازد. این گل خیلی زود توسط فیورنتینا در دقیقه ۳۷ جبران شد. دوشان ولاهوویچ مهاجم جوان و صربستانی ویولا هشتمین گل خود را به ثمر رساند و نیمه اول با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

در ۴۵ دقیقه دوم تغییراتی در ترکیب هر ۲ تیم به وجود آمد. فابیو کواگلیارلای ۳۹ ساله در دقیقه ۶۵ وارد زمین شد و ۶ دقیقه بعد موفق شد گل برتری تیمش را وارد دروازه دراگوفسکی کند و سامپدوریا را به سه امتیاز ارزشمند برساند.

با این پیروزی تیم رانیری ۳۰ امتیازی شد و در رده دهم قرار گرفت. فیورنتینا هم با تحمل دهمین باخت این فصل در امتیاز ۲۲ باقی ماند و به رده شانزدهم سقوط کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =