مطهری: برای انصاری حاشیه نسازید/ نیمکت نشینی عبدی دلیل خاصی ندارد

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه بازیکنان ما ارزشمند هستند و برای نیمکت نشینی مهدی عبدی دلیل خاصی وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، حمید مطهری در نشست خبری پس از دیدار پرسپولیس برابر پیکان که با برتری یک بر صفر سرخپوشان همراه بود، اظهار داشت: بازی شکل و فرم خوبی داشت. ما همیشه سعی می‌کنیم جابجایی‌های زیادی را در بازی داشته باشیم. تشکیل مثلث در کانال‌های کناری موجب شد تا فشردگی دفاع حریف را بشکنیم و به گل برسیم. در نیمه دوم حریف با ۵ دفاع کار می‌کرد و ما با استفاده از مدافعان کناری با تعداد نفرات بیشتر در حمله حاضر شدیم و جواب گرفتیم.

وی افزود: در این بازی ما تمرکز ۱۰۰ درصدی داشتیم. اگر تمرکز نداشته باشیم روی حرکات حریف ضربه خواهیم خورد. بازیکنان ما فوق‌العاده جنگجو ظاهر شدند و تا آخرین لحظه برای شادی دل هواداران و سربلندی پرسپولیس مبارزه کردند. از بازیکنانمان تشکر ویژه‌ می‌کنم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دلایل نیمکت نیمکت نشینی مهدی عبدی تصریح کرد: همه بازیکنان پرسپولیس برای ما ارزشمند هستند. همه بازیکنان در فرم خوبی قرار دارند. این به شرایط تاکتیکی تیم بستگی دارد و دنبال دلیل خاصی نگردید.

مطهری در مورد اینکه پرسپولیس ممکن بود در دقایق پایانی بازی برده را با تساوی عوض کند، اضافه کرد: در فوتبال طبیعی است که تیم‌تان زمانی که در فاز هجومی است، به حریف موقعیت گل بدهید اما دروازه‌بان و مدافعان ما فوق‌العاده خوب بازی کردند.

وی در مورد عدم استفاده از محمد انصاری تاکید کرد: او هم از نظر فنی و هم از حیث اخلاقی توانمند است. او بعد از عمل سنگین روی پایش به ما اضافه شد. با توجه به شرایط کرونا نتوانستیم بازی دوستانه داشته باشیم. او باید در مسابقات دوستانه و بازی‌های تمرینی محک بخورد و کم کم به تیم اضافه شود. ما باید از تیم مراقبت کنیم. در مورد او حاشیه نسازید. او هر زمان به فرم خوب رسید می‌تواند برای پرسپولیس بازی کند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه پیکان روی پرتاب بلند اوت دستی نادر محمدی برای گلزنی برنامه ریزی کرده بود، خاطرنشان کرد: من نزدیک به سه سال مربی پیکان بودم و  نادر محمدی و چند بازیکن جوان دیگر زمان ما به تیم بزرگسالان اضافه شدند. مربیان حق دارند از سبک‌های مختلف استفاده کنند و ما به آن احترام می‌گذاریم. ما نمی‌توانیم به حریف بگوییم اوت نیاندازید. ما ایرادی نمی توانیم بگیریم و این جزو نکات تاکتیکی حریف است و به همین خاطر به آنها تبریک می‌گویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =