۲۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۱
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 84229485
۰ نفر

برچسب‌ها

چمنیان: حضور شجاعی روی نیمکت را به فال نیک می‌گیرم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در طول هفته گذشته بنابر این بود که مسعود شجاعی در بازی نباشد و در حیطه کادر فنی باشد؛ فکر می‌کنم کمک کننده بود و حضور وی روی نیمکت را بیشتر به فال نیک می‌گیرم تا عدم حضورش در درون زمین.

به گزارش ایرنا، عباس چمنیان بعد از پیروزی۲ بر یک تیمش مقابل سایپا در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: بازی سختی بود. سایپا تیم یکدستی بود و ابراهیم صادقی هم نشان داده که مربی خوبی است. در این مسابقه هم مثل چند بازی دیگر، شرایطی پیش آمد که مجبور شدیم برخی تغییرات را ایجاد کنیم و توانستیم به بازی برگردیم. به خوبی توانستیم شرایط را عوض کنیم و گل دقایق آخر نیمه اول به ما انرژی مضاعف داد. خدا را شکر در نهایت به سه امتیاز مهم دست پیدا کردیم.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم توانستیم بازی را مدیریت کنیم. گل اول را که خوردیم، شرایط سخت شد، اما توانستیم جبران کنیم. در روزی که فرصت‌های گلزنی زیاد نبود، توانستیم به خوبی از موقعیت‌ها استفاده کنیم و به پیروزی برسیم. حالا با این برد فضای خوبی برای ما در نیم فصل دوم ایجاد شد. باید تیم را تقویت کنیم تا بتوانیم به اهداف‌مان برسیم. نیاز به بازنگری در شیوه‌های‌مان خواهیم داشت.

مربی تراکتور در ادامه گفت: سایپا تیم جوان و باانگیزه‌ای بود. آنها حریف سختی برای ما بودند و پیش‌بینی می‌کردیم که چنین اتفاقی رخ بدهد. از طرفی همه تیم‌ها مقابل تراکتور با انگیزه ظاهر می‌شوند و به دنبال ارائه بهترین کیفیت خود هستند. گلی که دریافت کردیم خیلی مشکوک بود. با آقای داور صحبت کردم و او قول داد اگر خطا باشد، داوری را کنار می‌گذارد و امیدوارم به قولش عمل کند. همیشه تلاش کردم از جامعه داوری تشکر کنم و احترام بگذارم اما در آن صحنه ما گل خوردیم.

وی همچنین بیان داشت: در برگشت به بازی همیشه مشکل داشتیم اما این بار با وجود گلی که بر خلاف جریان بازی خوردیم، به بازی برگشتیم و این قابل تحسین بود. در نیمه دوم بیشتر بازی در اختیار ما بود و مدیریت کردیم. حتما این پیروزی به ما کمک خواهد کرد. هم به حفظ شخصیت ما و هوادارن‌مان کمک می‌کند و هم به نیم‌فصل دوم امیدوار شدیم. در خیلی از بازی‌ها شایسته برد بودیم اما این اندازه تراکتور بود که امروز مشاهده کردید. فاصله بین نیم‌فصل اول و دوم طولانی نیست و عملا یک هفته است. تلاش می‌کنیم در این یک هفته بخشی از مشکلات تیم در بحث فنی را برطرف کنیم و با توان بیشتر و برنامه‌های بهتر در نیم‌فصل دوم ظاهر شویم.

چمنیان درباره حضور مسعود شجاعی روی نیمکت و عدم حضورش در میدان تصریح کرد: در اینکه مسعود شجاعی بازیکن تاثیرگذار و بزرگی است شکی وجود ندارد. یکی از مشکلاتی که در بازی‌های قبل شجاعی با آن درگیر بود، این بود که هم باید به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی دغدغه داشته باشد. البته ما به عنوان کادر فنی سعی می‌کردیم دغدغه او در بیرون از زمین را کاهش دهیم. با این حال شاید این مساله روی کیفیت او تاثیرگذار بود. در طول هفته گذشته بنابراین بود که مسعود شجاعی در بازی نباشد و در حیطه کادر فنی باشد. فکر می‌کنم کمک کننده بود. حضور شجاعی روی نیمکت را بیشتر به فال نیک می‌گیرم تا عدم حضورش در درون زمین. خدا را شکر بقیه نفرات هم در داخل زمین جای او را پر کردند و وظایفش را به خوبی انجام دادند.

مربی تراکتور در پایان درباره زمان برگزاری بازی با پرسپولیس در سوپرجام گفت: فقط برنامه سه هفته نخست نیم‌فصل دوم اعلام نشده است. از طرفی پرسپولیس هم یک بازی عقب مانده دارد. بعید می‌دانم در این فاصله شاهد برگزاری بازی باشد. احتمالا اگر قرار باشد دیداری برگزار شود بعد از پایان این سه هفته خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =