صادقی: تراکتور روی تجربه بازیکنانش مسابقه را بُرد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تفاوت ما با تیم تراکتور در تجربه بازیکنانمان بود. بازیکنان حریف موقعیت‌های نسبی را از فاصله دور را تبدیل به گل کردند اما تیم ما موقعیت‌های عالی گلزنی را از دست داد.

به گزارش ایرنا، ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر تراکتور در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و توانستیم به گل برسیم. تا دقیقه ۴۵ مسابقه کاملا بازی در اختیار ما بود و به غیر صحنه گل، دو موقعیت دیگر هم داشتیم که می‌توانستیم حداقل یکی از آنها را تبدیل به گل کنیم اما این اتفاق رخ نداد. مالکیت توپ و میدان کاملا در اختیار ما بود اما در عرض ۵ دقیقه بازی را از دست دادیم.

وی افزود: مقابل تیمی مانند تراکتور که بازیکنان با تجربه دارد، حتی یک لحظه غفلت هم می‌تواند ضربه بزند. این موضوع را قبل از بازی هم گفتم. باید مقابل چنین تیمی کم اشتباه بازی کنیم. در نیمه دوم حریف مالکیت توپ داشته باشد و ما هم دنبال این بودیم تا گل خورده را جبران کنیم اما چندان خوب نبودیم. ما البته در این نیمه هم یک موقعیت عالی داشتیم که می‌توانستیم تبدیل به گل کنیم اما به هدفمان نرسیدیم. تفاوت ما با تراکتور در تجربه بازیکنانمان بود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: این مسابقه برای ما تمام شده است. باید در طول هفته نقاط ضعفمان برای مسابقات بعدی کار کنیم. باید تیم ما یاد بگیرد که از موقعیت‌هایی که به دست می‌آورد گل بسازد. تیم‌های بزرگ می‌توانند از موقعیت‌های نصفه و نیمه گل بسازد و این کار ما را سخت می‌کند.

صادقی در مورد عملکرد داور بازی خاطرنشان کرد: داور عملکرد خوبی داشت. البته تراکتوری‌ها روی گل زده ما اعتراض داشتند که فاصله من دور بود و نمی‌توانم روی آن نظری بدهم. داور کارش را انجام داد و در مجموع مشکل خاصی نبود.

وی گفت: برای نیم فصل سعی می کنیم تیم را تقویت کنیم و سه چهار بازیکن بگیریم. دست ما خالی است و روی نیمکت بازیکنان جوانی داریم که امروز نتوانستند به ما کمک کنند. از طرفی محسن مسلمان هم ۱۰ هفته مصدوم بود و همراه ما نبود. باید کم کم او را در موقعیت مسابقه قرار می‌دادیم.

تیم فوتبال سایپا این دیدار خانگی را با شکست دو بر یک به اتمام رساند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =