کشف بیش از ۵ تن سنگ معدنی قاچاق در اسفراین و دیگر اخبار کوتاه استان

بجنورد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی اسفراین در خراسان شمالی گفت: یک دستگاه خودروکامیون حامل پنج تن و ۲۳۶ کیلوگرم سنگ معدنی قاچاق کشف شد.

به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید سعید عزیزی گفت: ماموران پاسگاه عباس آباد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی موفق به شناسائی یک دستگاه خودرو کامیون حامل سنگ معدن غیر مجاز از نوع سرب شدند.
وی با اشاره به اینکه ماموران این خودرو را درحال تخلیه بار در داخل یک کارواش شناسایی و توقیف کردند،افزود: در بازرسی از این کامیون مقدار سنگ معدنی از نوع سرب کشف شده به ارزش بیش از ۴۱۸ میلیون ریال براورد شده است.
وی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد،خاطرنشان کرد: خودرو توقیف و سنگ معدن کشف شده تحویل اداره صنعت و معدن شهرستان گردید.

کشف ۱۰ تن پیاز احتکاری در اسفراین 

جانشین فرمانده انتظامی اسفراین همچنین از کشف ۱۰ تن پیاز احتکار شده در یک انبار به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون ریال دراین شهرستان خبر داد و گفت: در بازرسی از این انبار، ۱۰تن پیاز که به صورت غیرقانونی و بدون اخذ مجوز از اداره صمت نگهداری می شد، کشف و با دستور قضایی انبار پلمب شد.
سرهنگ سید سعید عزیزی گفت: در این رابطه یک نفر متهم جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

اعتراف سارقان حرفه ای به ۱۲ فقره دزدی منزل 

رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی گفت: هفت نفر سارق حرفه ای با ۱۲ فقره سرقت منزل در بجنورد دستگیر شدند.
 سرهنگ مقصود رستگاربا بیان اینکه در پی چندین مورد سرقت منزل در بجنورد با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته توسط کارآگاهان محل اختفای متهمان شناسایی شد گفت:  متهمان شناسایی شده به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.
وی با بیان اینکه متهمان به ۱۲ فقره سرقت منزل در بجنورد اعتراف کردند، تصریح کرد: این افراد بعد از تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها