محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در پرس‌ تی‌ وی 

تهران- ایرنا- «اعلامیه با ریچارد مدهرست» با نگاهی به محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی از شبکه پرس‌ تی‌ وی پخش خواهد شد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، برنامه این هفته «اعلامیه با ریچارد مدهرست» (The Communiqué With Richard Medhurst) شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به جنایت های جنگی رژیم‌ صهیونیستی و آخرین تصمیم دادگاه کیفری بین المللی درباره این جنایات بشری.

برنامه هفتگی «اعلامیه با ریچارد مدهرست» به کارگردانی ساتراپ شجاعی به جنایات جنگی رژیم صهیونیستی به ویژه در حمله دو ماهه به غزه در سال ۲۰۱۴ می پردازد و فشارها و واکنش های رهبران برخی کشورها را برای توقف تحقیقات دادگاه کیفری بین المللی به نفع اسرائیل مورد واکاوی قرار می‌ دهد.

ریچارد مدهرست، مجری برنامه در گفت و گو با مایکل لینک، گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر و مهمان این هفته، سوالاتی از جمله صهیونیست ها در سال ۲۰۱۴ چه جنایات جنگی علیه فلسطین را مرتکب شده اند و آیا حکم دادگاه کیفری بین‌المللی واقعاً برای این کشور اشغالگر پیامدهایی را به دنبال خواهد داشت؟! مطرح می‌ کند.

برنامه «اعلامیه با مدهرست» دوشنبه ساعت ۱۰:۰۰ و ۲۱:۰۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس تی‌ وی می‌ رود و بازپخش این برنامه سه شنبه ساعت ۰۵:۰۰، ۱۹:۰۰ و ۰۳:۰۰، چهارشنبه ساعت ۰۸:۰۰، پنجشنبه ساعت ۱۴:۰۰ و روز  جمعه ساعت ۲۳:۰۰ خواهد بود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =