توزیع گوشت تبرکی مسجد جمکران میان نیازمندان انجام شد

قم - ایرنا - معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران از آغاز گام ششم فعالیت قرارگاه مردمی گامی به سوی جامعه مهدوی به مناسبت ماه رجب خبر داد و گفت: توفیق داشته‌ایم از نیمه شعبان تاکنون بالغ بر ۸۰ هزار بسته گوشت تبرکی را با عنوان هدیه امام زمان(عج) به دست نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا برسانیم.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری جمکران، ابراهیم صدوقی از آغاز گام ششم فعالیت های «قرارگاه مردمی گامی به سوی جامعه مهدوی» خبر داد و بیان کرد: این گام به منظور جذب مشارکت های خیرانه برای نذر قربانی به نیت سلامتی امام زمان(عج) در ماه رجب اجرا می شود و در ماه های شعبان و رمضان با گام های هفتم و هشتم ادامه می یابد.

وی ادامه داد: این قرارگاه بلافاصله بعد از فرمایش مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان با تدبیر تولیت مسجد مقدس جمکران و با حضور همه خادمان و بانیان خیر در میعاد منتظران ایجاد شد و تا کنون پنج گام از فعالیت های آن اجرا شده و توفیق داشته ایم از نیمه شعبان تا کنون بالغ بر ۸۰ هزار بسته گوشت تبرکی را با عنوان هدیه امام زمان(عج) به دست نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا برسانیم.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه در کنار نذر قربانی برای سلامتی امام زمان(عج)، بانیان و خیران با هر میزان از وُسع و توان در فعالیت های مختلف مومنانه مشارکت داشته اند، گفت: در گام ششم قرارگاه که از ماه رجب آغاز شد تلاش داریم در صورت استقبال مردمی و مومنانه، سطح بهره مند کردن محرومان را از استان قم گسترش داده و دیگر شهرها را نیز تحت پوشش قرار بدهیم.

صدوقی با بیان اینکه علاقمندان و خیران می توانند با هر سطحی از توانایی در این نذر قربانی شرکت کنند، افزود: در کنار بسته های گوشت تبرکی، بسته های معیشتی هم به همت گروه های جهادی در طول پنج گام قبلی قرارگاه توزیع شد. همچنین به همت بنیاد مستضعفان و همکاری مسجد مقدس جمکران سه هزار بسته معیشتی به انضمام سه هزار بسته گوشت تبرکی با محوریت ائمه جمعه بخش ها و شهرهای استان قم و در محلات محروم با محوریت ائمه جماعات مساجد قم بین نیازمندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این، از نیمه شعبان تا کنون بالغ بر ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم در نیمه شعبان و ماه مبارک رمضان بین نیازمندان استان قم توزیع شد و همه مهمان سفره حضرت ولی(عج) شدند.

گفتنی است، علاقمندان برای شرکت در نذر قربانی ماه رجبِ «قرارگاه مردمی گامی به سوی جامعه مهدوی» می توانند از طریق واریز به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۵۸۵۳۹۵۶۹۰ و یا مراجعه به درگاه اینترنتی www.Jamkaran.ir بنام مسجدمقدس جمکران اقدام کنند./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها