۵۰درصد چرخه درمان ناباروری در جهاد دانشگاهی انجام می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور مجلس جهاد دانشگاهی گفت: ۵۰ درصد چرخه درمان ناباروری ها در مراکز جهاد دانشگاهی انجام می شود که این امر بیانگر اعتماد مردم است.

به گزارش ایرنا مهدی باصولی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه روسای جهاد دانشگاهی لرستان  افزود: در لرستان نیز زیرساخت لازم برای مرکز درمان ناباروری مهیا و این نهاد علمی نیازمند توجه و همکاری بیشتر است.

وی اظهار داشت: در استان‌های مختلف باید به جهاد دانشگاهی توجه و اهتمام شود و این نهاد را در کنار جامعه دانشگاهی استان‌ها دید چراکه در این صورت خلاهای مختلفی برطرف خواهد شد.

معاون هماهنگی امور مجلس جهاد دانشگاهی کشور گفت:در حال حاضرجهاد دانشگاهی لرستان ارتباط خوبی با جهاد کشاورزی برقرار کرده است که هر چه ارتباط این نهادها بیشتر شود خدمات علمی موثرتری ارائه خواهد شد.

باصولی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی خارج از دانشگاه معنا ندارد عنوان کرد: ضرورت دارد دانشگاه لرستان و علوم پزشکی استان دفتری را برای ارائه خدمات فرهنگی به دانشجویان در اختیار جهاد دانشگاهی قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه خدمات فرهنگی جهاد دانشگاهی فرادانشگاهی است اظهار داشت: در حال حاضر لرستان در حوزه گیاهان دارویی خوش درخشیده و بام خرم‌آباد و گلخانه کوهدشت راه اندازی شده اند که انتظارات در کوهدشت برآورده نشد و امید می‌رود مسیری را که پیش رفته مناسب باشد.

وی افزود: در حوزه فرهنگی جهاد دانشگاهی دارای "ایسنا" به عنوان بزرگترین خبرگزاری غیردولتی و "ایکنا" بزرگترین خبرگزاری قرآنی جهان اسلام است و در انتخابات پیش رو می توان برای سنجش افکار از ظرفیت مرکز افکار سنجی جهاد دانشگاهی استفاده کرد.

در پایان این جلسه با تقدیر از زحمات دکتر سیدعلی نادر دهقانی، دکتر امین سلاحورزی به عنوان سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان معرفی و منصوب شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha