فدراسیون بدمینتون بین آقایان و بانوان تفاوت نمی‌گذارد

اصفهان-ایرنا- نایب‌رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: استان اصفهان در بخش بانوان پتانسیل بالایی دارد و باید حمایت ویژه‌ای از آنها صورت گیرد و در فدراسیون نیز هیچ تفاوتی بین آقایان و بانوان وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، فریبا مددی نایب ‌روز یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیأت بدمینتون استان اصفهان افزود: اصفهان از استان‌های دارای پتانسیل بالاست و نمایندگانش در تمام کمیته‌های فدراسیون دارای عضو هستند و از این حیث از بیشترین سهمیه در بین استان‌ها برخوردارند.

وی گفت: در حال تدوین سومین دوره برنامه فدراسیون هستیم و جا دارد هیات بدمینتون اصفهان نیز چشم‌انداز چهار ساله خود را مشخص کند و برنامه‌ریزی دقیقی در این پیوند داشته باشد.

به گفته وی، تعامل اعضای هیات در اصفهان کمک بسزایی به رشد و توسعه بدمینتون در این استان می‌کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز در این مجمع گفت: علیرضا قاری قرآن به‌عنوان رییس جدید هیات بدمینتون استان، شخصیتی است که هم تعهد و هم تخصص دارد.

سیدمحمد طباطبایی افزود: امیدواریم رییس جدید هیات بدمینتون استان برنامه چهارساله این هیات را تدوین کند.

وی تصریح کرد: هیات‌های ورزشی استان اصفهان با توجه به ظرفیت و سرمایه انسانی خود می‌توانند به چشم‌اندازی روشن در راستای اهداف و سیاست‌های کلان اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون‌های ورزشی دست یابند.
طباطبایی اظهار داشت: خانواده بدمینتون استان با تشکیل شورای راهبردی می‌توانند با استفاده از همه ظرفیت‌ها به اهداف خود در حوزه‌های  ورزش قهرمانی و همگانی دست یابند.

مجمع انتخاباتی هیأت بدمینتون اصفهان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و نایب ‌رییس فدراسیون بدمینتون برگزار  و در جریان آن علیرضا قاری قرآن به‌عنوان رییس جدید این هیات انتخاب شد.

علیرضا قاری قرآن، اکنون مدیرکل  راه و شهرسازی استان اصفهان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha