سریال «بوتیمار» گزینه احتمالی نوروز شبکه سه

تهران- ایرنا- سریال «بوتیمار» به کارگردانی «علیرضا نجف‌زاده» و تهیه‌کنندگی «مهران مهام» احتمالا سریال نوروزی شبکه سه سیما خواهد بود.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا به نقل از روابط عمومی سریال،‌ مهران مهام گفت: به تازگی رامین ناصر نصیر و شهاب عباسی به پروژه بوتیمار پیوستند و مقابل دوربین رفته اند. ناصر نصیر با نقش مدیر بیمه و شهاب عباسی در لباس پلیس به این تیم اضافه شده‌اند.  براساس روند قصه اضافه شدن بازیگران دیگری به تیم تولید همچنان امکان دارد.

هم‌اکنون تیم تولید در شمال شرقی پایتخت مشغول کار هستند و براساس قصه بازگشت گروه به شمال امری بدیهی است.

حمید لولایی، مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، مهران رجبی، اشکان اشتیاق، ساناز سماواتی، علی صبوری، علیرضا درویش، سپند امیر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، شهاب عباسی، سیما مطلبی، سارا مقربی، ندا کوهی، آرزو ابی زاده، دانیال جعفری و سامی غریبی از جمله بازیگران این سریال هستند. 

در خلاصه داستان این مجموعه نمایشی آمده است: بوتیمار همیشه در تشنگی به سر می‌برد اما آن هنگام که به رودخانه و یا دریا می‌رسد، نگران می شود که مبادا آب دریا تمام شود و او از تشنگی بمیرد، پس آب نمی خورد و تشنه می ماند... بوتیمار همیشه نگران فرداست. علیرضا نجف زاده کارگردانی این سریال را به عهده دارد و شهاب عباسی، آرمان صبوری و سعید جلالی نویسندگان آن هستند. 
همه ساله در آستانه فرارسیدن سال جدید، صدا و سیما هم با تولید و پخش مجموعه های تلویزیونی و تولید برنامه های متنوع تلاش می کند ایام تعطیلات را برای اقشار مختلف مردم شاد و مفرح کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =