آموزشگاه‌ها و مراکز راهنمایی رانندگی خوزستان تعطیل شدند

اهواز - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: به منظور مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همه مراکز آموزشی و خدماتی راهنمایی و رانندگی در شهرهای قرمز استان تعطیل شدند.

سرهنگ منصور جمشیدی یکشنبه در گفت‌وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت : به همین منظور تمامی کلاس‌ها در مراکز آموزشی و اخذ امتحان آئین‌نامه رانندگی (عملی و تئوری) در تمامی آموزشگاه‌های رانندگی و نیز مراکز خدمات خودرویی و تعویض پلاک (راهگشا) در شهرهای قرمز استان تعطیل شدند. 

وی ادامه داد : تمامی محدودیت ها از ساعت ۲۱ تا چهار صبح برقرار است و  دوربین های سطح شهر در این ساعات برای پلاک خودروهای شخصی را ثبت جریمه می کنند. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان افزود : ورود و خروج خودروها از شهرهای قرمز ممنوع می‌باشد و خودرویی که با پلاک شهر قرمز قصد تردد در شهر دیگر را داشته باشد اعمال قانون می‌شوند و مبلغ ۱۰میلیون ریال جریمه خواهند شد .

وی گفت : شهروندانی که قصد تردد درون شهری به دلیل نوبت رسیدگی قضایی  ،حکم ماموریت و نوبت پزشکی دارند می‌توانند با مراجعه به پلیس  راهنمایی و رانندگی همان شهر و رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های بین شهری را دارند به پلیس راه مراجعه و مجوز تردد دریافت کنند .

سرهنگ جمشیدی افزود : پارک‌ها ، مراکز تفریحی و هسته مرکزی ۱۰شهر قرمز مسدود و محدودیت تردد برقرار است و از شهروندان و رانندگان درخواست می‌کنیم تا زمان اعمال محدودیت‌ها از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با اشاره به اعمال قانون بابت نزدن ماسک در جایگاه های سوخت ، خاطر نشان کرد : تاکنون هیچ تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است. 

هم اکنون ۱۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha