یاران موسوی حریف پادوا در پلی‌آف لیگ والیبال ایتالیا

تهران- ایرنا- تیم پیاچنزا در مرحله انتخابی پلی‌آف لیگ والیبال ایتالیا، باید به مصاف پادوا برود.

به گزارش ایرنا، لیگ والیبال ایتالیا با حضور ۱۲ تیم در مرحله مقدماتی برگزار و سپس با حضور هشت تیم در مرحله پلی‌آف پیگیری می‌شود. پنج تیم برتر مرحله مقدماتی به صورت مستقیم راهی پلی‌آف می‌شوند اما ۶ تیم بعدی باید برای رسیدن به این مرحله یک بار دیگر به میدان بروند.

در مرحله انتخابی پلی‌آف سری آ تیم‌های رتبه ششم تا یازدهم به صورت ضربدری به مصاف هم می‌روند. هر تیمی که به ۲ برد از سه بازی برسد، به پلی‌آف راه خواهد یافت.

تیم پیاچنزا که سید محمد موسوی مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران را در اختیار دارد، در پایان مرحله مقدماتی با ۱۳ برد و ۳۷ امتیاز از ۲۲ بازی در رده ششم قرار گرفت و نتوانست سهمیه مستقیم پلی‌آف را کسب کند.

این تیم باید در روزهای ۳، ۱۰ و ۱۶ اسفند به مصاف پادوا تیم یازدهم جدول برود. در صورتی که موسوی و هم‌تیمی‌هایش بتوانند ۲ بار این تیم را شکست بدهند، به مرحله پلی‌آف صعود خواهند کرد.

پیاچنزا در صورت رسیدن به پلی‌آف باید در روزهای ۲۰ و ۲۴ اسفند و یکم فروردین با ترنتینو روبرو شود. ترنتینو در مرحله مقدماتی مسابقات در رده سوم قرار گرفته بود و با در اختیار داشتن ستاره‌هایی مثل سیمونه جیانلی، نمیر عبدالعزیز، سرکو لیسیناچ، مارکو پودراشچانین، ریکاردو لوکارلی و سالواتوره روسینی از مدعیان قهرمانی این فصل به حساب می‌آید.

در مرحله مقدماتی مسابقات، ‌ پیاچنزا هر ۲ بازی رفت و برگشت خود مقابل پادوا را با پیروزی پشت سر گذاشت و در هر ۲ بازی مقابل ترنتینو باخت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =