میراسماعیلی: فدراسیون جودو روزهای سختی را می‌گذراند

گرگان - ایرنا - آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو گفت که روزهای سختی را پشت سر می‌گذاریم و عده‌ای دنبال زمین زدن ورزش کشور هستند.

میراسماعیلی امروز یکشنبه بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی هیات جودو گلستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گرگان اظهار داشت: در خارج کشور دشمن و نتانیاهوها مشخص هستند اما در داخل برخی افراد همان نقش را و حتی بیشتر و پررنگ دارند که باید با آنان جدی‌تر از خارجی‌ها مبارزه کرد.

وی بیان داشت: این افراد سعی دارند تا برای همیشه جودوی کشور را تعلیق کنند و بر همین اساس گزارشات واهی به دادگاه عالی ورزش می‌فرستند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از این افراد به دنبال زدن و تخریب میراسماعیلی (رییس فدراسیون) هستند اما کارهایشان باعث ضربه زدن به مجموعه جودو و ورزش کشور شده است.

میراسماعیلی با بیان اینکه اختلاف سلیقه‌ها در داخل خانواده نباید باعث ضربه زدن به جودو شود، تاکید کرد: ۲۶ شهریور گذشته با هیات ۶ نفره متشکل از وکلا و شهود در دادگاه (بین المللی) حاضر شدیم و یک روز سخت و سنگین ۹ ساعته را پشت سر گذاشتیم؛ اسناد، مدارک و لوایح را ارائه و از حقانیت ورزش ایران دفاع کردیم.

رییس فدراسیون جودو بیان داشت: متاسفانه برخی افراد در داخل کشور یک سری سیگنال به ارگان‌های مختلف و فدراسیون‌ جهانی می‌دهند که کار خیلی بدی است، حتی کوچک‌ترین تنش در داخل که به راحتی قابل حل است را انتقال می‌دهند، این رفتارها برای ورزش کشور خوب نیست.

گفتنی است اختلاف فدراسیون جهانی جودو با فدراسیون ایران که نتوانستند برای حل آن توافق کنند در دادگاه عالی ورزش در حال رسیدگی است و گفته شده نتیجه آن طی روزهای آینده اعلام می‌شود.

میراسماعیلی در خصوص حواشی انتخابات امروز هیات جودوی استان گلستان که فقط با یک کاندیدا برگزار شد، گفت: باید قبول کنیم در گلستان اختلاف شدیدی وجود دارد و سعی کردم شرایط برای اتحاد و همدلی ایجاد شود اما زمان زیادی در اختیار نداشتم.

وی با پذیرش قصور خود در انتخابات هیات جودوی گلستان افزود: مقصر من هستم که به علت مشکلات کاری و پیگیری پرونده دادگاه عالی ورزش نتوانستم زودتر به گلستان بیایم تا مشکلات پیش از مجمع حل و فصل شود؛ البته جلسات دیگری برگزار خواهد شد تا اهالی ورزش جودو در گلستان به اتحاد و همدلی برسند.

به گزارش ایرنا انتخابات هیات جودو استان گلستان امروز بدون نتیجه و با برخی حواشی پایان یافت.

تنها کاندیدای هیات جودو گلستان تنها موفق به اخذ ۷ رای موافق مجمع شد و ۹ عضو دیگر با رای سفید به نوعی مخالفت خود را با روند انتخابات اعلام کردند.

مهدی بیگی مدیر کانون‌های فرهنگی - هنری مساجد گلستان و محمدعلی نودهی از ورزشکاران مدال‌آور جودوی استان برای این انتخابات تایید صلاحیت شده بودند.

بیگی پس از ۷ دقیقه اعلام برنامه‌های خود با طرح این ادعا که رییس فدراسیون جودو در مذاکره با وی مطالب جانبدارانه‌ای مطرح کرده است؛ انصراف خود را از نامزدی رییس هیات جودی گلستان اعلام کرد.

نودهی دیگر کاندیدای ریاست هیات جودو گلستان نیز برنامه‌های خود را اعلام کرد اما ۷ رای موافق به او برای انتخابش برای تصدی رییس هیات کافی نبود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها