۲۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۸
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 84229054
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت تکواندوکار ایران راهی بلغارستان می‌شوند

تهران- ایرنا- تیم‌ملی تکواندوی ایران با هشت هوگوپوش در تورنمنت بلغارستان شرکت خواهد کرد و بعد از آن نیز تمرینات مشترکی را در شهر «وارنا» برگزار می کند.

به گزارش ایرنا؛ «آرش فرهادیان» رییس سازمان تیم‌های ملی با بیان برنامه‌های پیش‌رو ملی‌پوشان تکواندو، گفت: تیم‌ملی تکواندو مردان با ترکیب آرمین هادی پور، حسین لطفی، سروش احمدی، میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی، مهران برخورداری، سجاد مردانی و سعید رجبی در تورنمنت بلغارستان شرکت می‌کند و بعد از آن به مدت هشت روز در "وارنا" تمرینات مشترکی را با ملی‌پوشان بلغارستان و ۲ تیم اروپایی دیگر پشت سر می‌گذارد.

وی افزود: ملی‌پوشان تکواندو روز ۱۴ اسفندماه ایران را به مقصد بلغارستان ترک می‌کنند و در نهایت ۲۶ اسفندماه به کشور بازمی‌گردند.

رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو در ادامه گفت: زنان تکواندو نیز برای حضور در تورنمنت ترکیه که از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ اسفندماه برگزار می‌شود، راهی این کشور می‌شوند و ۲۳ اسفند نیز به منظور برپایی اردوی مشترک با تیم صربستان به این کشور می‌روند و ۴ فرورین‌ماه به ایران برمی‌گردند.

فرهادیان با اشاره به ترکیب تیم‌ملی تکواندو بانوان در تورنمنت ترکیه گفت: مهلا مومن‌زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی‌نژاد، ملیکا میرحسینی و زهرا پوراسماعیل در این دوره از رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha