۲۸۰ راس گوسفند قاچاق در گیلانغرب کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی گیلانغرب از توقیف سه دستگاه خودرو و کشف ۲۸۰ راس گوسفند قاچاق در این شهرستان به ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ «منصور محمدی»  روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،  اظهار داشت: ماموران انتظامی گیلانغرب حین گشتزنی به ۲ دستگاه کامیون و یک دستگاه وانت نیسان که با دیدن گشت پلیس مسیر خود را به سمت جاده های فرعی تغییر داده، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران با دیدن این صحنه به تعقیب خودروهای متواری پرداخته و پس از طی مسافتی آنها را متوقف و بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی گیلانغرب تصریح کرد: در این بازرسی در مجموع ۲۸۰ راس گوسفند که طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به ۶ میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

سرهنگ محمدی در پایان از دستگیری سه نفر در این خصوص و معرفی آنها به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.
۲۲۷ میلیون ریال چک پول تقلبی در کنگاور کشف شد
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز از کشف ۲۲۷ میلیون ریال چک پول تقلبی در شهر کنگاور و با تلاش ماموران انتظامی خبر داد.
سردار «علی اکبر جاویدان»  روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با سه سرنشین مشکوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به مهار و توقیف خودروی متواری شده و نسبت به انجام بازرسی های لازم اقدام کردند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه افزود: در بازرسی های انجام گرفته، ۲۲۷ میلیون ریال چک پول جعلی که زیرصندلی عقب خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

سردار جاویدان در پایان از دستگیری هر سه متهم و معرفی آنها به دستگاه قضایی برای صدور احکام لازم خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها