۲۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۵
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 84228951
۰ نفر

برچسب‌ها

سارقان اوراقچی خودرو دستگیر شدند

کرمان - ایرنا- سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۱۴ این فرماندهی ۲ سارق که پس از سرقت خودرو اقدام به اوراق کردن آنها می کردند، دستگیر و ۱۴ فقره سرقت کشف شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ مهدی پورامینایی روز یکشنبه در تشریح این خبر افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو، ماموران کلانتری ۱۴ شهر کرمان با بررسی های تخصصی و فنی موفق شدند ۲ سارق را شناسایی و آنها را در مخفیگاهشان که در حال اوراق خودرو بودند دستگیر کنند.

وی با اشاره به کشف ۲ خودرو مسروقه از مخفیگاه سارقان که اوراق شده بودند بیان داشت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیس به ۱۴ فقره سرقت شامل، سرقت پنج دستگاه خودرو  و ۹ فقره سرقت های دیگر معترف شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان در خاتمه با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی تاکید کرد: مالکان خودروها باید ضمن تجهیز وسایل نقلیه به وسایل هشدار دهنده و ایمنی مانند دزدگیر و قفل فرمان، با رعایت هشدارهای انتظامی و ایمنی مانند پرهیز از پارک کردن خودرو در نقاط تاریک و خلوت، از وقوع چنین مواردی پیشگیری کرده و در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها