بیش از یک هزار و ۹۰۰ منزل سازمانی ارتش در ۳۳ شهر احداث شده است

شیراز-ایرنا- جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: از سال ۱۳۹۵ تاکنون بیش از یک هزار و ۹۰۰ منزل سازمانی ارتش در ۳۳ شهر کشور احداث شده و تا پایان سال ۱۳۹۹, ۷۵۰ واحد دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

امیر سرتیپ نوذر نعمتی یکشنبه در آیین بهربرداری از ۳۶ واحد مسکونی کارکنان مرکز آموزش ۰۷ ارتش در کازرون افزود: یکی از دغدغه‌های فرمانده کل قوا رسیدگی به معیشت کارکنان نیروی مسلح است.

وی ادامه داد: از سال ۱۳۹۵ دستور العملی با عنوان "لبیک یا امام خامنه‌ای" به تمام یگان‌های ارتش در کشور ارسال شده که این دستور العمل شامل برنامه عملیاتی در زمینه آمادگی رزمی یگان‌های ارتش، افزایش روحیه و رفاه کارکنان و نقل و انتقال آنهاست.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از اهداف دستورالعمل "لبیک یا خامنه‌ای" مربوط به ساخت منازل  سازمانی در همه پادگان‌های ارتش در سراسر کشور است که در این بخش به گونه‌ای برنامه‌ریزی شد تا خانواده کارکنان ارتش در یک محیط امن و با آرامش زندگی کنند.

امیر نعمتی بیان کرد: برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰، چهار هزار واحد منزل سازمانی کارکنان ارتش در نقاط مختلف کشور به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد: در کنار این طرح کار نهضت نوسازی و بازسازی پادگان‌ها را آغاز کرده‌ایم که تا کنون ۳۰ میلیون متر مربع فضای زیبا و محیط زیست سالم در پادگان‌های ارتش ایجاد شده است.

فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم با بیان اینکه ۲۳ هزار واحد منزل سازمانی ارتش در سراسر کشور در حال ساخت است، گفت: سهم استان فارس در این زمینه یک هزار و ۳۰۰ واحد است که عملیات اجرایی بخشی از این واحدها آغاز شده و مابقی تا پایان سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری می‌رسد.

امیر ابوالقاسم رضایی افزود: از ۱۲۶ واحد مسکونی پیش‌بینی شده برای کارکنان مرکز آموزش ۰۷ ارتش، هم اکنون ۳۶ واحد به بهره‌برداری می‌رسد و مابقی تا در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ تکمیل خواهد شد.

شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها