نماینده مجلس: هتاکی به مسوولان موجب دوری از آرمان‌های انقلاب می‌شود

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توهین عده‌ای موتورسوار به رییس‌جمهوری در مراسم ۲۲ بهمن، گفت: هتاکی به مقامات و مسوولان موجب دور شدن مردم و کشور از آرمان های والای انقلاب و نظام اسلامی می شود.

حجت الاسلام «احمدحسین فلاحی» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: احتمال دارد برخی از توهین کنندگان به رییس جمهوری در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، عامل و یا وابسته به دشمن باشند که با هدف بر هم زدن وفاق و وحدت ملی این کار را انجام دادند.

وی ادامه داد: افرادی که داعیه پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب را دارند باید نسبت به حفظ وحدت و انسجام در جامعه تلاش کنند و با در پیش گرفتن این مسیر تا انتخابات پیش رو از سو استفاده دشمنان هم جلوگیری کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در صورت فصل الخطاب قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری، می توان دریافت که معظم له پس از  دیدن مشکلات و کاستی ها با انتقادهای سازنده، مطالبه گری و کلام زیبا موضوعات را مطرح می کنند و ایشان همواره بر نفی توهین به افراد به ویژه مقامات کشور تاکید جدی داشته اند.

حجت الاسلام فلاحی با بیان اینکه بنده نیز منتقد دولت در حوزه سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی هستم، اظهار داشت: البته این دلیلی برای توهین به مقامات کشور به ویژه رییس جمهوری نیست چراکه در شرایط فعلی این اقدامات به معنای «آب در آسیاب دشمن ریختن» است.

وی گفت: توهین به اشخاص در هر مقام و منصبی در جامعه اسلامی و براساس مبانی قرآن کریم و اهل بیت نهی شده و به هیچ عنوان پسندیده و مورد تایید نیست. 

حجت الاسلام فلاحی تاکید کرد: در جامعه اسلامی که اخلاق باید بر همه چیز احاطه داشته باشد، توهین به اشخاص به ویژه رییس جمهوری به عنوان دومین مقام عالی کشور، به هیچ عنوان کار صحیح و مقبولی نیست.

به گزارش ایرنا، در کلیپی که در فضای مجازی از راهپیمایی موتوری و خودرویی روز ۲۲ بهمن امسال در اصفهان منتشر شد در حالی که مجری مراسم تقاضای شعار مرگ بر آمریکا و اسراییل می‌کند راکبان تعدادی از موتورسیکلت‌ها علیه رییس جمهوری شعار دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =