۱۵۰ هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب دیده از کرونا در لرستان توزیع شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب دیده از کرونا توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) توزیع شده است.

به گزارش ایرنا حامد ویسکرمی روز شنبه در رزمایش همدلی و احسان با هدف اهداء بسته های معیشتی به خانواده معلولان استان در سالن ورزشی جمعیت هلال احمر اظهار کرد: امروز با همکاری و همت انجمن حمایت از حقوق معلولان و همچنین سازمان بهزیستی استان لرستان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در قالب یک رزمایش استانی تعداد ۲ هزار بسته معیشتی جهت حمایت از خانواده معلولان تحت حمایت بهزیستی استان توزیع شد.

وی افزود:با توجه به اینکه خدمت به افراد معلول و ناتوان در جامعه امری اسلامی، انسانی و اخلاقی است امیدواریم این اقدام کوچک و ناچیز در پیشگاه خداوند متعال پذیرفته شود . 

وی بیان کرد: براساس فرمایش حضرت امام (ره) خدمت به معلولان خدمت به نبی اکرم اسلام است در همین راستاد در ستاد اجرایی فرمان امام (ره)در استان لرستان در حال برنامه ریزی هستیم که خدمات تخصصی تری به قشر معلول استان ارائه بدهیم. 

وی بیان کرد: از ابتدای همه گیری ویروس منحوس کرونا تاکنون در سطح استان بالغ بر ۱۵۰بسته پروتئینی و معیشتی در میان اقشار آسیب دیده از کرونا توسط ستاد اجرایی فرمامن امام (ره) توزیع شده است. 

ویسکرمی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون علاوه بر توزیع بسته های معیشتی اقدامات دیگری همچون توزیع اقلام بهداشتی ،ضدعفونی امکان و معابر پرتردد توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره)با اعتباری بالغ بر ۲۰میلیارد تومان انجام شده است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha