۲۵ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۴۸
کد خبرنگار: 1261
کد خبر: 84228373
۴ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آتش سوزی در دوغارون مهار شد

کابل - ایرنا- سخنگوی استاندار هرات افغانستان اعلام کرد: آتش سوزی گسترده در اسلام قلعه و مرز دوغارون نزدیکی مرز ایران و افغانستان با رسیدن خودروهای آتش نشانی از ایران مهار شده اما خسارات بزرگی بر جای گذاشته است.

به گزارش ایرنا، «جیلانی فرهاد» شامگاه شنبه در تماس تلفنی خبرنگار ایرنا در کابل گفت: وی اکنون در اسلام قلعه بسر می برد و آتش مهار شده است اما میزان دقیق خسارات آن روشن نیست و بر اساس آمارهای اولیه حدود 50 میلیون دلار خسارت وارد کرده است.

وی گفت که کمیسیار اسلام قلعه گفته است که حدود 500 تانکر نفت و گاز در این حادثه در آتش سوخته است اما به گفته وی میزان دقیق آن روشن نیست و نمی خواهد، پیش از تحقیقات و بدست آوردن آمار درست اظهار نظر کند.

فرهاد پیشتر به رسانه های محلی افغانستان هم گفته بود که حدود 17 نفر در این آتش سوزی مصدوم یا دچار سوختگی شده اند که به بیمارستان های هرات انتقال یافتند.

آتش سوزی ساعت 15 به وقت محلی در گمرک اسلام قلعه در مرز ایران و افغانستان به وقوع پیوست که تاکنون علت دقیق این رویداد روشن نیست و از اثر این حادثه برق وارداتی جمهوری اسلامی ایران به هرات افغانستان نیز قطع گردید.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha