فعالیت هیات ورزشی ناشنوایان آبادان تعلیق شد

آبادان - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: فعالیت هیات ورزشی ناشنوایان و کم‌شنوایان این شهرستان به‌ دلیل رعایت نکردن مصوبات ستاد مقابله با کرونا تعلیق شد.

علی رضایی‌شکیب شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فعالیت این هیات ورزشی به دلیل برگزاری مسابقات بدون اخذ مجوز از ستاد مقابله با کرونا و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی تا رسیدگی و صدور رای از سوی کمیته انضباطی به حالت تعلیق درآمد. 
‌وی افزود: متاسفانه به ‌رغم هشدار در خصوص رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا پیرامون تعطیلی سالن‌های ورزشی و برگزار نشدن مسابقات ورزشی رشته‌های پربرخورد، این هیات نسبت به برگزاری چهار مسابقه همزمان اقدام نمود و با این اقدام سلامت و بهداشت عمومی شهرستان را به خطر انداخته است. 

‌وی گفت: با توجه به قرمز شدن وضعیت منطقه در راستای حفظ سلامت جامعه و مصوبات اجرایی ستاد مقابله با کرونای شهرستان آبادان در حال حاضر فعالیت سالن‌های ورزشی، انجام هرگونه فعالیت ورزشی و برگزاری کلیه مسابقات ورزشی به جز مسابقات کشوری و استانی در شهرستان آبادان ممنوع است و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز برخورد لازم و قانونی انجام خواهد شد. 

رضایی‌شکیب گفت‌: یکی از مهم‌ترین وظایف سازمانی دستگاه ورزش و جوانان توسعه ورزش‌های قهرمانی، حرفه‌ای و همگانی است و ما نیز در سال‌های اخیر تمام تلاش خود را در راستای اعتلای این مهم بکار گرفته‌ایم، لذا در شرایط بحرانی و فعلی شیوع کرونا نمی‌توان سلامت ورزشکاران و شهروندان را با رعایت نکردن مصوبات ستاد مقابله با کرونا به خطر انداخت.

رییس اداره ورزش و جوانان آبادان بیان کرد: در شرایطی که کادر بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس قرار گرفته‌اند، جامعه ورزش نیز باید با همدلی و یکپارچگی در راستای ریشه‌کن کردن و نابودی زنجیره‌ شیوع این ویروس قدم بردارد.

هم اکنون ۱۰ شهرستان خوزستان از جمله آبادان نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha