فکری از محصول مشترک استراماچونی و وریا غفوری هم عقب افتاد

تهران- ایرنا- استقلال نسبت به فصل گذشته تا پایان نیم فصل اول سه امتیاز کمتر به دست آورد.

به گزارش ایرنا، استقلال در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف سپاهان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر در اصفهان شکست خورد تا کارش در نیم‌فصل اول با کسب ۲۶ امتیاز به پایان برسد.

شاگردان محمود فکری در ۱۵ بازی نخست خود هفت برد، پنج مساوی و سه باخت را به دست آوردند و حالا احتمال دارد بعد از انجام ۲ بازی باقی مانده پرسپولیس به رده سوم هم سقوط کنند.

آبی‌پوشان تهرانی فصل گذشته در پایان نیم‌فصل موفق به کسب ۲۹ امتیاز شده بودند. در فصل مذکور ۱۳ هفته آندره‌آ استراماچونی سرمربی بود و تیم به ۲۵ امتیاز دست پیدا کرد. در ۲ هفته پایانی هم استقلال بدون سرمربی با مشورتی که بین وریا غفوری، جواد زرینچه و دیگر اعضای کادر فنی صورت می‌گرفت روانه میدان شد و چهار امتیاز را به دست آورد و در مجموع با ۲۹ امتیاز به کار خود پایان دهد.

حالا اما محمود فکری که در ۱۳ هفته اول ۲۳ امتیاز دشت کرده بود، در ۲ هفته پایانی سه امتیاز به دست آورد و با ۲۶ امتیاز به کار خود پایان داد تا نسبت به فصل قبل افت سه امتیازی برای استقلال به بار بیاید. باید دید در نیم فصل دوم چه نتیجه‌ای برای آبی‌پوشان به دست می‌آید. در فصل قبل آبی‌ها در نیم فصل دوم ۲۴ امتیاز دشت کردند و در نهایت با ۵۳ امتیاز در رده دوم قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha