شهرداری گنبد به پلی‌آف لیگ برتر والیبال صعود کرد

تهران- ایرنا- تیم شهرداری گنبد صعود خود را به مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال ایران قطعی کرد.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و هشتم لیگ برتر والیبال ایران امروز (شنبه) با ۶ بازی به میزبانی تهران برگزار شد. در مسابقات این هفته تیم‌های شهرداری ارومیه، فولاد سیرجان، شهداب یزد، سایپا تهران، شهرداری گنبد و پیکان تهران حریفان خود را شکست دادند.

عصر امروز و در سالن فدراسیون، تیم شهرداری گنبد با نتیجه سه بر یک شهرداری قزوین را از پیش برداشت. ست‌های اول، دوم و چهارم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۰ به سود شاگردان عظیم جزیده رقم خورد و شهرداری قزوین در ست سوم با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ حریف خود را شکست داد.

شهرداری گنبد با این برد و کسب ۱۱ پیروزی و ۳۵ امتیاز، حضور خود در رده هشتم و صعود به مرحله پلی‌آف را قطعی کرد. شهرداری قزوین هم با ۵ برد و ۱۵ امتیاز دوازدهم است.

در مسابقه همزمان، پیکان با نتیجه سه بر صفر خاتم اردکان را از پیش رو برداشت. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۸ به سود امیر حسینی و یارانش رقم خورد.

پیکان با وجود این پیروزی و کسب ۹ برد و ۲۶ امتیاز، با قرار گرفتن در رده دهم شانس رسیدن به مرحله پلی‌آف را از دست داد. خاتم هم با ۵ برد و ۱۹ امتیاز در مکان یازدهم باقی ماند.

برنامه و نتایج هفته بیست و هشتم لیگ برتر والیبال

شهرداری ارومیه ۳ - هراز آمل صفر

سپاهان اصفهان ۱ - فولاد سیرجان ۳

شهداب یزد ۳ - هورسان رامسر یک

شهرداری ورامین ۲ - سایپا تهران ۳

خاتم اردکان صفر - پیکان تهران ۳

شهرداری گنبد ۳ - شهرداری قزوین یک

راه‌یاب ملل کردستان و آذرباتری ارومیه مسابقات خود را در این فصل به پایان برده‌اند و در سه هفته پایانی مسابقات استراحت دارند.

جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال در پایان هفته بیست و هشتم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha