امام جمعه اهل سنت ارومیه: توهین به رییس‌جمهوری، اهانت به آرای مردم است

ارومیه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: توهین به رییس‌جمهوری، بی احترامی و اهانت به آرای مردم بوده و گامی در راستای خوشحال‌کردن دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود.

ماموستا مامد کلشی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اکثریت مردم ایران با حضور درپای صندوق های رای، رییس جمهوری را انتخاب کرده اند بر همین اساس رفتار اهانت آمیز علیه او، بی احترامی به مردم و رای آنان بوده و حفظ احترام رای مردم نیز واجب است.

وی ادامه داد: ما این حرکت را محکوم کرده و ‌آن را گامی در جهت خوشحال کردن دشمنان می دانیم.

امام جمعه اهل سنت ارومیه اضافه کرد: توهین به رییس جمهوری در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن امسال، هدایت شده و برنامه ریزی شده بود و عده ای تحت تاثیر تفکرات دشمنان خارجی دست به این کار زده بودند؛ آنان با شعارهای توهین آمیز خود سیاست های دشمنان‌ کشور را پیاده کرده و فریب تبلیغات مسموم دشمنان را خورده بودند.

ماموستا کلشی نژاد بیان کرد: درشرایط  کنونی بهتر است در جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب حرکت شود که نتیجه آن توسعه و بالندگی کشور در حوزه های مختلف است.

در جریان راهپیمایی خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن، عده ای در یکی از استان های کشور در شعارهایی هنجارشکنانه به رییس جمهوری توهین کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =