بی ‌دقتی بازیکنان برای گلزنی منجر به شکست نماینده ساوه شد

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه گفت: این تیم در دیدار با پارس جنوبی جم به دلیل از دست دادن فرصت‌‏های متعدد گلزنی نتیجه را به حریف واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، وحید بیاتلو روز شنبه پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران افزود: با این حال از بازیکنانم رضایت دارم چرا که با تمام وجود در برابر حریف ظاهر شدند اما هدر دادن موقعیت‏‌های زیاد گلزنی منجر به شکست آنها شد.

وی بیان کرد: در سه چهار سال حضورم در لیگ یک تاکنون سابقه این شمار موقعیت گلزنی در یک بازی را تجربه نکرده بودم ولی به هر حال نتیجه را به میزبان واگذار کردیم که به آنها تبریک می ‎گویم.

بیاتلو ادامه داد: در خلق موقعیت و مالکیت توپ خوشه طلایی ساوه نسبت به حریف خود برتری داشت ولی با بی دقتی بازیکنان موقعیت ‎ها یکی پس از دیگر به هدر رفت.

وی افزود: پارس جنوبی برای برد در این بازی تحت فشار بود ولی سبک و سیاقی که آنها برای اتلاف وقت در بازی داشتند زیبنده آنها نبود.

بیاتلو اظهارداشت: خوشه طلایی ساوه از هم اکنون باید ضعف از دست دادن موقعیت ‎ها را برطرف کند تا بتواند در بازی ‎ها نتیجه لازم را کسب کند.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: در صحنه منجر به گل پارس جنوبی فکر می ‏کنم داور به اشتباه اعلام کرنر کرد که این اشتباه منجر به گلزنی تیم حریف شد.

بیاتلو  افزود: لیگ یک بحث تداوم بسیار مهم است و باید تا آخرین روز برای صعود و یا کسب نتیجه آبرومندانه برابر حریفان جنگید.

پارس جنوبی جم با این برد ۲۱ امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد و تیم خوشه طلایی ساوه نیز با ۱۷ امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفت.

پارس جنوبی جم در هفته پانزدهم رقابت‎ها به مصاف چوکا تالش می‏‎رود و خوشه طلایی ساوه نیز با آرمان گهر سیرجان دیدار می ‎کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha