کولیوند به عنوان عضو ستاد انتخابات کشور منصوب شد

تهران- ایرنا- محمدجواد کولیوند قائم مقام وزارت کشور در امور مجلس در حکمی از سوی وزیر کشور، با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات کشور منصوب شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور،  متن حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به محمد جواد کولیوند قائم مقام وزیر در امور مجلس بدین شرح است: با عنایت به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات باشکوه بر مدار قانون، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، دومین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و اولین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب می‌کنم.

امید است در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید، انتخابات ۱۴۰۰؛ با مشارکت حداکثری و در شأن ملت بزرگ ایران، در فضایی امن همراه با نشاط و آرامش برگزار و در آن، حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس مطابق با مرّ قانون رعایت شود.
 با توجه به همزمانی، اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو؛ لازم است با هماهنگی رئیس ستاد انتخابات کشور و اتخاذ تدابیر مناسب، همه تمهیدات و مقدمات لازم فراهم و در زمان مقرر اجرا گردد.

همچنین وزیر کشور پس از انتصاب جمال عرف و سید اسماعیل موسوی به عنوان رییس و دبیر ستاد انتخابات کشور و همچنین محمد ابراهیم شوشتری به عنوان رییس مرکز حراست وزارت کشور، در احکامی دیگر سید سلمان سامانی را به عنوان رییس کمیته حقوقی ستاد،  امیر شجاعان به عنوان رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد،  محمدحسن انصاری را مسوول هماهنگی امور روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور،  حمید درخشان نیا رییس سازمان ثبت احوال کشور به عنوان عضو ستاد انتخابات کشور منصوب کرد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =