امام جمعه ارومیه: موضوع صادرات سیب توسط مجلس بررسی شود

ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مجلس شورای اسلامی باید مشکل صادرات سیب ارومیه را پیگیری کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی روز شنبه در دیدار با نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی باید انتظارات رهبر معظم انقلاب را در حوزه های مختلف پیگیری کنند.

وی ادامه داد: ایجاد امید و تثبیت آن در جامعه بعد از قوه قضائیه وظیفه دیگر قوا از جمله مجلس شورای اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه  افزود: این که رهبر معظم انقلاب این دوره از مجلس را با نام مجلس انقلابی نامیدند یک‌ پشتوانه عظیمی برای نمایندگان ایجاد کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی بیان کرد: باید به این مساله توجه شود که کارآمدی نظام در گرو انجام صحیح و درست وظایف توسط مسوولان به خصوص نمایندگان مجلس است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: توجه به موضوع فرهنگ، تقویت معیشت و اقتصاد مردم، جهش تولید، ساخت مسکن و توجه به اقتدار ملی با مصوبه اخیر در موضوع اجرای برجام در جهت مقابله با دشمنان از جمله اولویت‌های مجلس در این دوره است.

علی نیکزاد موضوع شفافیت آرا و افزایش جمعیت را از دیگر موضوعات مطرح در مجلس دانست و افزود: همه تلاش مجلس این است که فرمایشات رهبر معظم انقلاب را جامه عمل پوشانده و در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت کند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در سفری یک روزه به ارومیه از آزادراه ارومیه – تبریز بازدید کرد و نخستین منظومه فضایی کشور با عنوان منظومه ‌ماهواره سنجشی حاج قاسم سلیمانی و ماهواره فضایی اروم سَت با حضور علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی در ارومیه رونمایی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha