چمن مصنوعی مینی فوتبال روستایی در دلگان به بهره‌برداری رسید

ایرنا_زاهدان_ چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای شهرک درگیابند شهرستان دلگان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، شجاعی فرماندار، اعضای شورای اداری، بخشدار، دهیاران، معتمدان، ریش سفیدان و ورزشکاران مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رییس ورزش و جوانان شهرستان دلگان روزشنبه در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای شهرک درگیابند این شهرستان بصورت مشارکتی توسط اداره کل ورزش و جوانان‌ استان، بنیاد مستضعفان و فرمانداری دلگان در فضایی با زیربنای یکهزار و ۳۵۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۵۰۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی ساخته و به مناسبت ایام الله دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

جان‌محمد بامری افزود: با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال جمعیتی بالغ بر سه هزار و ۵۰۰ نفر در قالب ۲۸۰ خانوار ساکن  حدود پنج روستا از این پروژه ورزشی بهره‌مند می شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان  سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: تاکنون بیش از ۱۴ پروژه مهم حوزه ورزش و جوانان با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال در سراسر استان سیستان و بلوچستان افتتاح و بهره برداری شده است

ادهم کردزابلی افزود: همچنین به مناسبت ایام الله دهه فجر تجهیز بیش از ۱۹ خانه ورزش روستایی با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان دراغلب شهرستان های استان آغاز و بهره برداری شده است.

به گزارش ایرنا همچنین به همین مناسبت کلنگ ساخت میدان چمن ورزشی با مشارکت فرمانداری، شهرداری و اداره ورزش و جوانان در حاشیه شهر گلمورتی به زمین زده شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha