همایون ارشادی به سریال نوروزی «همبازی» پیوست

تهران- ایرنا- ادامه تصویربرداری سریال نوروزی «هم بازی» به کارگردانی سروش محمد زاده و تهیه کنندگی نوید محمودی با حضور همایون ارشادی در تهران انجام می‌شود.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا، همایون ارشادی، نیلوفر کوخانی، محیا دهقانی، رویا جاوید نیا و محمد حیدری نیز به گروه بازیگران مجموعه اضافه شدند. با توجه به اینکه سریال «هم بازی» برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفته شده دو گروه تصویربرداری در تهران مشغول ضبط تصاویر هستند.
 دیبا زاهدی، کامران تفتی، حسین مهری، مریم مومن ،آتیلا پسیانی علیرضا استادی ، امیر کاظمی ،خیام وقار، پادینا کیانی و زهره نعیمی نیز پیش‌تر جلوی دوربین سروش محمدزاده رفته بودند.
«هم بازی» ملودرام عاشقانه ای است که سعی دارد در فضایی جدید با قصه‌ای اجتماعی به قلم وحید حسن زاده و مریم اسمی خانی با طراحی نوید محمودی به روابط جوانان اشتغال وهویت نگاه ویژه ای داشته باشد.
این سریال برای پخش در نوروز۱۴۰۰ آماده می شود.
«هم بازی» به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید می شود.

به گزارش ایرنا،  همه ساله در آستانه فرارسیدن سال جدید، صدا و سیمای هم با تولید و پخش مجموعه های تلویزیونی و تولید برنامه های متنوع تلاش می کند ایام تعطیلات را برای اقشار مختلف مردم شاد و مفرح کند.

این وظیفه طی سال گذشته تاکنون با توجه به فراگیری و شیوع کرونا در کشور مضاعف شده تا رسانه ملی از این طریق بتواند نقش به‌سزایی در خانه ماندن مردم ایفا کرده و لحظات خوبی را برای آحاد مردم رقم بزند.

مجموعه ها و برنامه های نوروزی با توجه به تعطیلات این ایام مورد استقبال خانواده ها قرار می گیرد و همواره مخاطبان پیگیر آنها هستند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha