هلال‌احمر برای شارژ انبارها به هزارو ۵۰۰ میلیاردتومان اعتبار نیاز دارد

بروجرد - ایرنا - معاونت درمان هلال احمر کشور گفت: هلال احمر کشور برای شارژ انبارها به یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرید مرادیان روز شنبه در آیین افتتاحیه مرکز فیزیو تراپی هلال احمر بروجرد افزود: تاکنون برای شارژ انبارهای هلال احمر کشور ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه شده که کافی نیست.

وی اظهار داشت: امکانات هلال احمر لرستان با توجه به حادثه خیز بودن این منطقه کافی نیست و باید کم و کاستی ها رفع شود.

معاونت درمان جمعیت هلال احمر کشور گفت: هلال احمر ۲۰۰ مرکز فیزیو تراپی در کشور دارد که برخی از این مراکز دارای امکانات فوق العاده است.

مرادیان بیان کرد: داروخانه هلال احمر لرستان با پیگیری های لازم در کمیسیون ماده ۲۰ در دانشگاه علوم پزشکی لرستان مجوز گرفت و دستور ویژه ای از وزیر بهداشت گرفتیم و مجوز لازم صادر شده است.

وی اظهار داشت: همه امکانات داخلی داروخانه آماده است و منتظر صدور مجوز کمیسیون ماده ۲۰ سازمان غذا و دارو هستیم که نمایندگان مجلس پیگیری کنند تا زودتر به نتیجه برسد.
وی با اشاره به اینکه داروخانه هلال احمر لرستان به زودی افتتاح می شود، گفت: اکثر موانع پیش رو برای افتتاح داروخانه هلال احمر رفع شده است.

معاون درمان هلال احمر کشور گفت: بروجرد ستاره درخشان فرهنگ و هنر ایران زمین است و شبیه اقیانوسی است که گوهر های بسیاری دارد، آیت الله بروجردی(ره) ستاره پرفروغ این سرزمین است، اوج اندیشه دینی و فلسفه و کلام است باید از بزرگان بروجرد برای کل دنیا الگو سازی کنیم.
مرادیان افزود: امیدواریم جوانان به این الگوها توجه ویژه داشته باشند و استفاده کنند باید با کوشش و تلاش از آنان الگویی منطقی و بزرگ بسازیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا مرکز فیزیو تراپی هلال احمر بروجرد امروز شنبه با حضور مرادیان معاونت درمان هلال احمر کشور و عباس گودرزی نماینده مجلس و فرماندار بروجرد و مدیرعامل هلال احمر لرستان به بهره برداری رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha