توهین به مسولان کشور در شان فرهنگ ملت ایران نیست

خرم‌آباد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: توهین به مسولان کشور، بداخلاقی در جامعه و هتک حرمت‌ها در شان فرهنگ غنی ملت ایران نیست.

" محمود ثمینی" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: اهانت و توهین به افراد امری نکوهیده و ناپسند است اما متاسفانه برخی مرتکب این رفتار می شوند به ویژه که ریاست جمهوری با رای اکثریت مردم انتخاب شده است و باید به آرای مردم احترام گذاشت.

وی اظهار داشت: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری هرگونه انتقاد به هر مسول و مقامی باید به روش های صحیح و مودبانه با مدرک و مستند انجام شود اما برخی همچنان هتاکی و تلاش می کنند این رفتار ناپسند را نهادینه نمایند.

ثمینی با بیان اینکه اینگونه رفتارها برای  فرهنگ غنی مردم ایران افتخار نیست ادامه داد: توهین به مقامات در داخل کشور باعث تاثیر بر مراودات بین‌المللی آنان می شود و تصوراتی در افکار خارج از مرزهای ما ایجاد می کند.

وی با محکوم کردن این رفتارها تاکید کرد: اینگونه رفتارها طبق روال دیپلماسی امری محکوم است، بنابراین تمام منتقدان آزاد هستند انتقاد خود را در رسانه ها و فضای مجازی به صورت مودبانه و با استدلال بیان کنند که دولت هم گوش می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با بیان اینکه بخش هایی از تصمیمات و برنامه های کشور در اختیار دولت است ادامه داد: برآیند اقدامات انجام شده در کشور توسط مقام معظم رهبری نظارت و تذکرهای لازم به سران قوا در جلسات مربوطه داده می شود.

ثمینی اظهار داشت: این رفتارهای اهانت آمیز مورد پذیرش مقام معظم رهبری و هیچ مسولی نیست بنابراین باید تلاش کرد روش های درست انتقاد را نهادینه کنیم تا از بداخلاقی ها در جامعه پرهیز شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =