۱ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۹:۵۶
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84227741
۰ نفر

برچسب‌ها

ورزش کشتی در زنجان از قافله عقب مانده است

زنجان - ایرنا - رییس هیات کشتی استان زنجان گفت: متاسفانه تا به امروز مجوز آغاز تمرینات ورزش کشتی در این استان داده نشده است.

عباس محمدی، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این درحالی است که کشتی گیران دیگر استان‌های کشور تمرینات خود را از سر گرفته اند اما این هیات برای آغاز تمرینات کشتی هنوز منتظر دریافت مجوز از سوی اداره کل ورزش و جوانان و ستاد مقابله با ویروس کرونا استان است.

وی اظهار داشت: چون ورزش کشتی جزو رشته‌های پربرخورد تلقی می‌شود بنابراین اجازه ازسرگیری فعالیت و انجام تمرینات ورزشی به این هیات داده نشده است و کشتی گیران و مربیان زنجان پی گیر موضوع هستند تا از دیگر استان ها عقب نمانند.

محمدی تصریح کرد: اگر مجوز فعالیت به این رشته ورزشی زنجان داده شود به حتم برای مقابله با ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلای ورزشکاران فعال در این عرصه، به حتم شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی به صورت دقیق و جدی رعایت خواهد شد.

رییس هیات کشتی استان زنجان با بیان اینکه سلامت فعالان این رشته ورزشی نیز در اولویت کاری این هیات قرار دارد، گفت: خوشبختانه تا به امروز هیچ موردی از ابتلای کشتی گیران و مربیان این استان به ویروس کرونا، اتفاق نیفتاده که این بسیار خوشحال کننده است.

 محمدی، با تاکید بر اینکه کشتی گیران زنجان بی صبرانه منتظر بازگشایی سالن های کشتی هستند، افزود: ورزش کشتی در تمام شهرستان های این استان فعال است و اگر کرونا اجازه دهد در اولین فرصت، تمرینات زیر نظر مربیان مجرب و توانمند زنجان، آغاز خواهد شد تا کشتی گیران به لحاظ آمادگی جسمانی و فنی، عقب نمانند.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =