۴۲ ویژه‌برنامه ورزشی در جیرفت برگزار شد

جیرفت - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان جیرفت از برگزاری ۴۲ ویژه‌برنامه و مسابقه ورزشی در تمامی بخش‌ها و مرکز این شهرستان خبر داد.

مهدی ارم بین شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا زمان برگزاری این مسابقات را از نیمه دوم دهه مبارک فجر اعلام و بر رعایت عدالت در برنامه‌های ورزشی تاکید کرد.

وی مسابقات مجازی ووشو، فوتبال و فوتسال در رده‌های سنی مختلف در سطح شهر و روستا، دوی استقامت، همایش دوچرخه سواری، جشنواره روستایی، تکواندو، والیبال، تیراندازی، دارت، شطرنج، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی و اسکیت را از جمله برنامه‌های ورزشی در شهرستان جیرفت اعلام کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان جیرفت همچنین از برگزاری جشنواره کُماچ پزی (شیرینی سنتی کرمان) و هفت سنگ در بخش اسفندقه، جام نشاط و تندرسی ویژه بانوان، مبارزه شخصی بانوان، جشنواره اوقات فراغت ویژه کارکنان، مسابقات آمادگی جسمانی بانوان و جشنواره پارک گام بانوان بمناسبت دهه مبار فجر خبر داد.

هدف از برگزاری ۴۲ برنامه ورزشی بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گرامیداشت روزهای بهمن ۵۷ و ایجاد نشاط و سلامتی در جامعه عنوان کرد.

وی اظهار داشت: در تمامی این مسابقات نکات و موارد بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت شد.

ارَم‌بین از برگزاری طبیعت گردی ویژه بانوان و مسابقات اسب سواری تا پایان سال جاری خبر داد و بر رعایت پروتکل های بهداشتی در این مسابقات نیز تاکید کرد.

شهرستان جیرفت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب استان کرمان واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها