زمین مسابقه مشکل بزرگ گل‌گهر در بازی با نساجی است

ساری - ایرنا - مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: بازی دشواری مقابل نساجی خواهیم داشت، اما بزرگ‌ترین مشکل ما برای بازی فردا مقابل نساجی کیفیت پایین زمین استادیوم شهید وطنی است.

به گزارش ایرنا، با توجه به حضور نیافتن سرمربی و مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پیش از بازی با نساجی به دلیل تغییر برنامه حضور کاروان این تیم در مازندران، سعید الهویی مربی این تیم با ارسال ویدئویی که در محل اقامت این تیم ضبط شده است، دیدگاه‌های خود درباره بازی نساجی و گل‌گهر عنوان کرد.

مربی گل‌گهر سیرجان ضمن قدردانی از مجید جلالی بابت حضورش در رأس کادر فنی این تیم و تلاش برای بقای گل‌گهر در لیگ برتر اظهار کرد: فردا بازی بسیار سختی در برابر نساجی داریم. این تیم بر خلاف نتایجی طی هفته‌های اخیر کسب کرده تیم باکیفیتی است ، بویژه از زمان حضور آقای جلالی که از مربیان بسیار خوب، با دانش و باتجربه فوتبال یاران است، تغییرات مشهودی در این تیم دیده می‌شود و نظم و ساختار دفاعی این تیم نسبت به ابتدای فصل تقویت شده است.

الهویی افزود: مطمئنا بازیکنان تیم فردا با ذهنیت پیروزی وارد زمین می‌شوند. بازیکنان گل‌گهر می‌دانند که در بازی فردا هیچ مانعی مانند کیفیت زمین یا شرایط جوی نباید روی عملکرد ما و رسیدن به هدف‌مان تاثیر بگذارد. همانطور که در دو بازی قبل ساختار دفاعی خوبی از خودمان نشان دادیم و توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم در بازی فردا نیز تلاش بر این است که ابتدا ساختار دفاعی تیم را حفظ کنیم و بعد برای کسب سه امتیاز تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: امیدواریم فردا بازی خوبی ببینیم و تحت تاثیر کیفیت پایین چمن زمین بازی قرار نگیریم. هرچند این زمین سال گذشته دو بازیکن بسیار خوب ما را از ما گرفت و باعث مصدومیت جدی آن‌ها شد. اما فردا با قلب شجاع و ذهن مثبت وارد زمین می‌شویم و تلاش ‌می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

مربی گل‌گهر خاطرنشان کرد: مشکل بزرگ و اصلی ما در بازی فردا زمین مسابقه است. از مسئولان ورزشی استان مازندران خواهش می‌کنیم تلاش کنند تا برای این تیم ریشه‌دار و پرهوادار یک زمین باکیفیت مهیا شود. آقای حدادیان در این شرایط اقتصادی کشور که بخش خصوصی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، زحمات زیادی برای نساجی قائمشهر کشید و تمام تلاشش را می‌کند که این تیم موفق باشد.

الهویی افزود: انتظار می‌رود که مسئولان استان هم به یاری این سرمایه‌گذار و باشگاه نساجی بیایند تا این تیم روزهای روشنی داشته باشد. حداقل کمک به نساجی فراهم کردن یک زمین با کیفیت است. ما یک بازی می‌کنیم و می رویم. اما تیم نساجی اینجا باید بماند و بازی کند و مطمئناً از این شرایط نامناسب زمین چمن بیشترین آسیب می‌بیند.

دیدار نساجی و گل‌گهر سیرجان از سری مسابقات هفته پانزدهم لیگ بیستم ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز شنبه ۲۵ بهمن در استادیوم شهید وطنی قائمشهر با قضاوت علی بای برگزار می‌شود و علی میرزابیگی، رضا حیدری و میلاد قاسمی کمک‌های او در این مسابقه هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =