۲۴ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۵
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84227041
۱ نفر

برچسب‌ها

برترین‌های مسابقات کورس سوارکاری کشور در اهواز مشخص شدند

اهواز - ایرنا - رقابت‌های کورس سوارکاری با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور روز جمعه در اهواز برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

 رییس هیات سوارکاری خوزستان گفت: در هفته پنجم کورس زمستانه سوارکاری کشور ۸۰ اسب از استان‌های مختلف کشور در چهار کورس با یکدیگر به رقابت پرداختند.

حسین برون جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مسابقات در پیست نیرو اهواز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفت کورس به مسافت یک هزار و ۲۵۰ متر برگزار شد افزود: به نفرات اول تا سوم این مسابقات جوایز نقدی اهدا شد.

وی گفت: در کورس اول این پیکارها اسب‌های ابلیس شهاب، برق طویله و الریان عمران اول تا سوم شدند. در کورس دوم اسب های وایپر ال شویرد، آتش تبوک و یزال کارون مقام اول تا سوم را کسب کردند.

وی افزود: در کورس سوم اسب‌های بی ام‌دبلیو حسین آباد، وارنا و برلیان بی تی اس اول تا سوم شدند.در کورس چهارم اسب‌های بطل، بیقرار ممسنی و بمب بهروزی مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

برون گفت: در کورس پنجم مسابقات اسب‌های اتیک آریاسب، آی ناز وحید و بوراک بهروزی اول تا سوم شدند.در کورس ششم اسب‌های ارسام بهزاد و وقار عقیلی اول و دوم شدند و در کورس هفتم نیز اسب‌های بارود ای اس، باور سالار و یانگو ناصری اول تا سوم شدند.

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات در اهواز، شور و نشاط خاصی در بین علاقه‌مندان ایجاد می‌کند، ادامه داد: خوزستان در زمینه اسب و سوارکاری همواره جزو قطب‌های اصلی کشور بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها