رسانه های بیگانه در پی شبهه افکنی در جامعه ایران هستند

ساوه - ایرنا - امام جمعه زرندیه گفت:در حالی که رسانه‌های بیگانه برای شبهه افکنی در جامعه تلاش می کنند اما ملت ایران با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پشتیبانی خود از نظام و انقلاب را به نمایش گذاشت.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین «حسین ابراهیمی» در خطبه‌های نماز جمعه این هفته زرندیه ضمن قدردانی از حضور آگاهانه مردم بصیر ایران اسلامی در راهپیمایی خودرویی 22 بهمن، گفت: ملت فهیم و مومن ایران با وجود هجمه های  بیگانگان طی ماه‌های اخیر ثابت کردند که با وجود همه مشکلات اقتصادی همچون همیشه پشتیبان نظام و انقلاب هستند.
وی بیان کرد: امسال نیز ملت انقلابی ایران با حضور گسترده در مراسم ویژه جشن پیروزی انقلاب و راهپیمایی خودرویی بار دیگر با آرمان‌های امام(ره)، مقام معظم رهبری و خون شهدا تجدید میثاق کردند.
امام جمعه زرندیه تصریح کرد: آمریکا از برجام خارج شد و تحریم‌ها را تشدید کرد اما امروز با مصوبه مجلس زمان وقت کشی آمریکا و اروپا پایان یافته است.

حجت الاسلام ابراهیمی اظهارداشت: اگر آمریکا و اروپا به تعهدات برجامی برگردند و تحریم‌های ظالمانه برداشته شود به فرموده مقام معظم رهبری لغو تحریم‌ها را راستی آزمایی می‌کنیم و پس از اثبات پایبندی آنها به تعهداتشان و رفع کامل تحریم‌ها، تعهدات لغو شده را دوباره اجرایی خواهیم کرد.
وی عنوان کرد: در موضوع برجام مسئولان به این نکته توجه داشته باشند که حتی اگر تمام تحریم‌ها لغو شود، به آمریکا اعتمادی نیست و هر لحظه احتمال دارد دوباره تحریم‌ها اعمال شود بنابراین لازم است به دنبال بی‌اثر سازی تحریم‌ها باشیم.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها