امام جمعه شهرری: حضور مردم در آیین ۲۲ بهمن بی‌نظیر بود

شهرری - ایرنا - امام جمعه شهرری با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: حضور مردم در این آیین با توجه به شرایط سخت کرونا بی‌نظیر بود.

حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های این هفته نماز جمعه در حرم عبدالعظیم(ع)، اظهار داشت: مردم با این حضور حماسی خود در جشن انقلاب دین خود را نسبت به نظام اسلامی ادا کردند.

وی با بیان اینکه مردم قدرشناس ایران اسلامی طی چهار دهه گذشته در هر شرایطی از جمله موشک باران، برف، باران و در حال حاضر نیز با شیوع ویروس کرونا همیشه پای انقلاب بوده اند، افزود: مسئولان باید قدر این مردم را بدانند.

شاهچراغی تاکید کرد: مسئولان و دست اندرکاران نظام اسلامی باید بیش از گذشته به فکر حل مشکلات مردم به ویژه معیشت و اقتصاد باشند.

وی در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع کارکنان نیروی هوایی اشاره کرد و گفت: همانگونه که ایشان بیان داشتند راهبرد اصلی ایران در موضوع برجام لغو تمامی تحریم ها است.

شاهچراغی یادآور شد: کشورهای غربی و آمریکا که خودسرانه از برجام خارج شدند حق شرط گذاری برای آن را ندارند، لغو تمامی تحریم های ظالمانه بدون هیچگونه قید و شرط خواسته ملت ایران است.

وی در بخش دیگر سخنان خود به سفر رییس قوه قضائیه به عراق اشاره کرد و گفت: دشمنان از روابط دوستانه ایران و عراق هراس دارند چرا که این ارتباط منافع نامشروع آنان در منطقه غرب آسیا را به خطر می اندازد.

امام جمعه شهرری بیان داشت: ارتباط خوب و دوستانه ایران و عراق در بلند مدت داری ثمرات و برکات خوبی برای ۲ کشور و منطقه خواهد داشت.

شاهچراغی در پایان به سفر رییس مجلس شورای اسلامی به کشور روسیه اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی همواره به ارتباط موثر و متقابل با تمامی کشورهای دنیا تاکید دارد، احترام به استقلال کشورها یکی از مهمترین مولفه های سیاست خارجی ایران است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها