رقابت های چندجانبه آفرود در قزوین برگزار شد

قزوین – ایرنا - رقابت‌های چند جانبه آفرود روز جمعه با شرکت ۳۵ راننده از ۹ استان به میزبانی منطقه مینودر قزوین برگزار شد.

به گزارش ایرنا، این رقابت‌ها در دو کلاس بالا و کمتر از سه هزار و ۵۰۰ سی سی درحال برگزاری است.

رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان قزوین درباره برگزاری این رقابت‌ها به خبرنگار ایرنا گفت:این رقابت‌ها به میزبانی استان قزوین با شرکت ۹ استان که قهرمانان ملی در رشته آفرود دارند به مناسبت دهه فجر با عنوان جام سردار دلها در حال برگزاری است.

محمدرضا لشگری افزود: در این مسابقات، تمامی قهرمانان آفرود کشور حضور یافته اند و برای اولین بار در این رقابت ها به یک راننده اجازه داده می شود دوباره داخل پیست وارد شود و دور بزند.

وی گفت: ما شرایطی را به وجود آورده ایم که هر راننده سه بار وارد پیست شود و در هر دوری که رکورد بهتری برجای گذاشت آن را برای او ثبت کنیم.

لشگری افزود: برای این مسابقات، جوایز خوبی هم در نظر گرفته شده است و نفرات اول تا سوم هر کلاس به ترتیب از سه تا یک میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

رییس هیات اتومبیلرانی استان قزوین با بیان اینکه تمامی مسابقات ما پیوست فرهنگی دارد، افزود: ما در خلال همین برنامه نیز یک کار فرهنگی انجام داده ایم و صندوقی را تعبیه کرده ایم تا با کمک ورزشکاران، هشت زندانی جرایم غیرعمد استان را که در دوران شیوع کرونا دچار ورشکستگی شده اند آزاد کنیم.

وی گفت: تا به الان مبلغ لازم برای آزادی سه نفر را تامین کرده ایم و امیدواریم تا پایان مسابقات با جمع آوری کل مبلغ لازم بتوانیم هشت نفر را آزاد کنیم.

لشگری با اشاره به انتقاداتی مبنی بر شیوع ویروس کرونای انگلیسی در استان و برگزاری این مسابقات، افزود: مجوز برگزاری این مسابقات از ۱۵ روز گذشته از مدیریت بحران و ستاد مقابله با کرونای استان دریافت شده بود این درحالی است که موضوع فوت یک هم استانی بر اثر شیوع ویروس کرونای انگلیسی و بازگشت محدودیت‌های کرونایی به استان دیشب اعلام شده است.

وی اضافه کرد:از سوی دیگر در برگزاری این مسابقات تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت می شود و تا به الان ۲ هزار و ۵۰۰ ماسک میان شرکت کنندگان توزیع شده است و مسابقات نیز در فضای باز و با حضور رانندگان در داخل خودروهای شخصی برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha